Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

Ако мога и аз да сложа един щрих в темата БГРок: Преди повече от 12-на години, заедно на участие с въпросната група на открито, идва Иван и мъкне един вехт ПМ-01 /за тези, които не знаят - руски миксер от 1970-72г. голям като 40" телевизор/. "Айде да се чекнеме", мой въпрос "работят ли потенциометрите?", отговор "ми за това го нося, ще пробваме"...........е, 75% не работеха, доообре че от години работя с музикантски 12-16-канален миксер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всестранно развита личност. Свири, пее, организира, а явно владее и т.нар. "балкантуристки диалект" до съвършенство.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ми ние имаме, принципно цялата група обичаме красивата музика, било то хард, било то рокенрол, сол, блус, без значение какво е, всичко свириме, к'вот ни хареса." :hysterical:

 

Май май все едни и същи пърдчета свирите, ама както и да е. Егати, "певеца" дето е тоя.  А на английски го е учил Слави Трифонов според мен.

 

Направо изчетох цялата тьема и ми се доходи по голяма нужда. Абонирам се, понеже искам да разбера всякакви трикове да се предпазя от този индивид.

 

Дано не бъда бананнат за inappropriate language.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^^ И да не прозвучи като реклама естествено ама фирма чинар има два магазина на раковска и незнамси къде и мебелите им са барокови - аплодисменти за фирма чинааар ....:D 

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смеете се вие, но човека си е намерил начин да си изкарва жълтици и му е все тая какво мнение имат за него хората... ако в България се правеше и търсеше качествена музика, явления като "този" нямаше да съществуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кое прави качествената музика "качествена"?  Защото това е доста индивидуално понятие! Доста често виждам как на качествени (според мен) концерти има по 5 души! 

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.