Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

Интересно е, че Юзбаши почти успява да внуши искреното си желание да доведе Юрая, и как на кмета не му пука за рока :godbless:

Най-веселото е, че преди две години срещнах норвежкия аналог на Юзбаши- около 60 годишен мъж със същото сериозно изражение, който щом разбра, че съм музикант от България, веднага ми сподели, че иска да организира турне на Ролинг Стоунс в няколко града на Норвегия и в София. При това ми обеща щедро да възложи на мен кетъринга на софийския концерт на Стоунс :godbless: След около час, когато усети явната ми незаинтересованост към организацията на турнето, ми предложи да открием двамата заедно магазин за сьомга в София :godbless: Понеже и бизнесът със сьомга не предизвика особен интерес у мен, човекът ми предложи да ме уреди да си купя акции от една корабна компания, защото по думите му "скоро тези акции ще скочат нагоре" :godbless:

През целия разговор изражението и жестовете му бяха същите като на Юзбашията в канал3.

Всъщност този тип хора са описани в световната класика от великите Илф и Петров в образа на великия комбинатор Остап Бендер.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе съд ... друг път.. На един конкурс мис мокра фланелка Юса не плати хонорарите на миските .. е да ама мутрафоните дойдоха и си го хванаха под мишница и той така леекичко плати .. Като опре ножа до кокал, има винаги скътан некой лев, с който да се измъкне.. Разчита на това да не се занимават с него за някави си 2-3-4000 лева..   Има и пресни истории за него( в Русе), ама за тях в някой друг пост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русе си имаме друг Иван Лазаров - уфолог (учтивото название на откачалник), дето беше "видял" в бъдещето, че на нащо летище щяло да каца НЛО, та беше заблудил една камара себеподобни да се съберат там да посрещат "иностранците"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм бил свидетел, но като му гледам интервютата и държанието, си представям... имам един такъв познат също музикант и пишман-тарикат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Хаха, Таф-туф, таф-туф - заклевам се, като прочетох това и колата ми излезе през носа. :godbless:

И забележи..."отковавам яко до края" :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го видях на онзи клип в мазето как "отковава" и направо щях да си разкова стола от смях :D :D :D Тоя верно и сам си вярва :X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха само страната на чудесата не е завлекъл с едни 10 000 лева за анти спин кампания или насъществуващ концерт на Prety Maids.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпревари ме, тама и аз попаднах на него. Мисля, че коментарът е излишен. По-голямо падение от това трудно може да си представи човек. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая Столична община да я ожалиш бе...само некакви паради и масови куРтурни мероприятия разглежда как да осигурява...Досега да  си бехме възпитали три поколения рок н рол-ъри, ако даваха повечеко пари за същински неща, които изграждат характер пред все по-трудното полово самоопределение...Тц, тц...люпим семки и жалим силно...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.