Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 8 months later...
Е да ама като краде - краде от мен! Свинята мазна ми открадна супер много неща от репетиционната и ги продаде! Освен всичко останало открадна барабаните на една песен! :evil:  :evil:  :evil:

а ти какво направи? ебаси наглото парче дето е тоя... как така ще продава чуждо откраднато

Еми той се покри! Веднъж го видях в една маршрутка (аз бях на спирката) и той като ме забеляза и се наведе! Направо се разцепих от смях! Много ми е забавен и доста глупав!

Беше най-интересно на едно интервю по Канал 2001! Седи си Юзбаши и водещата го разпитва, а в публиката седи синът му! Водещата дава думата на малкия и го пита как се справя баща му като барабанист! Пичът се замисли и каза в ефир на баща си, че няма да е лошо да се понаучи малко да свири! Аз направо паднах от стола, а И.Л.-Юзбашията потъна в земята от срам! :godbless:

 

Глупав,но много хитър

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Отново здрасти, пичове.

 

Бай Юз движи, ние - не. Каквото се случва тая година с него, ние не можем да се похвалим, че се случва с нас. Вярно е, че не сме на нивото му и имаме все пак чувство за себеуважение, но аз лично се замислям, че Юз мо'е и да мо'е да организира нещо читаво. Ето какво имам предвид :

 

1. Мездра Рок Фест, смешнотия, скучнотия, финансова пирамида и Ню Фейс ин йор фейс кайнда оф стъф се превърна в много як фест, в който музикантите получиха парите си, рекламата някаква имаше, особено на местно равнище, публиката се изкефи, техническото обезпечение, по думи на участници мои приятели, е било на едно примерно равнище! Ето малко снимки от FB профила на Радко Пърлев от RockaRolla :

 

227120_1727550791387_1316964142_31483451_4178937_n.jpg

227443_1727553551456_1316964142_31483457_1040575_n.jpg

222679_1727553031443_1316964142_31483456_1270635_n.jpg

224285_1727554871489_1316964142_31483462_6503334_n.jpg

248351_1779813617925_1316964142_31552934_3404117_n.jpg

 

2. Созопол Рок Фест 2011

 

Созопол и музикална агенция New Face Music Agency стартират "Sozopol Rock Fest 2011"... Рок фестивалът ще се проведе в два дни - 9 и 10 септември, и в него ще вземат участие пет български рок банди. Фестивалът се провежда за първи път, но община Созопол има амбиции да го направи традиционен, като идеята е да се дава сцена на българските рокаджии и да се подкрепят млади прохождащи групи....Групите, които поставят началото на новия созополски фестивал, са BG ROCK, ROCKA ROLLA, ERIDAN, BURN WITH ME и STARGAZER...BG ROCK са хедлайнерите на тазгодишният фестивал "Sozopol Rock Fest 2011"....

 

Единственото, което мен лично ме дразни, е лансирането на откровено смешната банда на Юз. Но факт е, че 'Баши се отпуши и взе да прави нещо. И ако то търпи критика в много отношения, поне вече взе да се случва. Така че аз лично свалям засега пушката за дивеча и го гледам с интерес какво ще измисли. Все пак пушката си виси на рамо де - то свинята лебед не става!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам сега с кой свирят БГ рок,но преди месец търсеха вокал и оше една китара,Тони басиста го познавам от поне 20 г,та един приятел вокал идва с оферта - айде да свириме ,ше има участия,ама като ми тръсна листа с кавъри и със "Смок на дървото" начело се отказах,чак толкова банални парчета вече не трябва да се свирят,освен ако не е трибют на Пърпъл примерно.

Ама е добра новина,че не менти групите с парите..

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Единствената ми среща с Юзбашията беше на паркинга пред ЦУМ, където ме помоли да му дам ток, че БМВ-то не палеше. Но мой приятел, с когото свирехме в една група преди десетина години, буквално колекционираше забавни случки около този барабанист. Ще си позволя да разкажа една от тях.

Репетират БГ Рок, а Юзбашията свири всички парчета по щимове, демек свири по ноти. Но въпросните щимове не се показват на останалите от групата. И така дълго време музикантите са убедени, че барабанистът им свири по ноти, докато един ден, един от въпросните щимове пада на земята и какво мислите, че пише в щима?

Заглавието на парчето и отдолу с текст- "ТАФ ТУФ ТАФ ТУФ, БРЕЙК, И ОТКОВАВАМ ЯКО ДО КРАЯ"

  • Like 10
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя не е виновен,бе,баце,въпроса е кой се връзва,като изчезнат балъците тарикатите ще измрат от глад..,а цялата простотия си се върти от двайсетина години и доста хора предпочитат да си свирят с къщи с компа,вместо да свирят без заплащане по заведения,дето некъв шопар ти дъвче пАржолка под носа и те гледа кат че си чистач на кенеф,щото не му свириш като касетофон Металика..

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.