Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Мааалииииииииии!

Без да познавам гус'ин Иван Лазаров смея да твърдя, че ще главата му ще придобие странна форма след предстоящия сблъсък с поцинкована тръба, един цол... Но какво да се прави, съдба!

:)

Редактирано от Mefistofel82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статията е един път

Там се очакваха да свирят и пеят датските рок легенди Pretty Maids, но репортер на zaPernik.com разбра, че такива няма да дойдат.

 

Интересни случки, брей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще му се размине то винаги така става аз лично съм виждал документ от канцеларията на президента че еди си кое събитие... ще стане с негова подкрепа не говоря конкретно за този концерт.И най-интересното е че винаги пише адреса на Митенце който евентуално опира пешкира ако някой го търси.Спомням си един приятел работеше в министерството на младежта и спорта бай Иван дирекно на момента иска да влезе при министъра без да има час ей така все едно му е заместник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше ми се наистина да да ми се наложи да поръся главата си с пепел и да я сведа засрамено, за това че съм пуснал тази тема, предричайки крах, а всъщност концерта ще се е проведе и датската група ще дойде. Но не би! Сега се чувствам два пъти по-гадно, защото този индивид сере по имиджа на българия пред чужди групи и, по-лошото е че сере на имиджа на рок музиката пред хора в България, които потенциално са готови да дадат пари за организирането на едно мероприятие от такъв вид. За съжаление, вместо парите да бяха усвоени по предназначение от грамотни хора, най-вероятно са похарчени по кръчмите от Лазаров и компания. Може би е време да се направи нещо по въпроса защото измекярските изпълнения на Юзбаши ощетяват всеки български музикант. Дали не е време да подпишем едно писмо всички ние като част от някаква гилдия, па макар и виртуална и да се погрижим то да стигне до максимален брой получатели за да предпази в бъдеще незапознатите и нищо неподозиращи хора в институции и бизнес организации, че този човек е МОШЕННИК и на него не бива да се вярва! Защото ние си го познаваме, шепа излъгани спонсори също, но има още много други който могат да паднат в капана му. А после се чудим защо все по малко хора с възможности дават пари за организиране на концерти....

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше ми се наистина да да ми се наложи да поръся главата си с пепел и да я сведа засрамено, за това че съм пуснал тази тема, предричайки крах, а всъщност концерта ще се е проведе и датската група ще дойде. Но не би! Сега се чувствам два пъти по-гадно, защото този индивид сере по имиджа на българия пред чужди групи и, по-лошото е че сере на имиджа на рок музиката пред хора в България, които потенциално са готови да дадат пари за организирането на едно мероприятие от такъв вид. За съжаление, вместо парите да бяха усвоени по предназначение от грамотни хора, най-вероятно са похарчени по кръчмите от Лазаров и компания. Може би е време да се направи нещо по въпроса защото измекярските изпълнения на Юзбаши ощетяват всеки български музикант. Дали не е време да подпишем едно писмо всички ние като част от някаква гилдия, па макар и виртуална и да се погрижим то да стигне до максимален брой получатели за да предпази в бъдеще незапознатите и нищо неподозиращи хора в институции и бизнес организации, че този човек е МОШЕННИК и на него не бива да се вярва! Защото ние си го познаваме, шепа излъгани спонсори също, но има още много други който могат да паднат в капана му. А после се чудим защо все по малко хора с възможности дават пари за организиране на концерти....

 

Това наистина е много гадно като цяло за БГ музиката. Неприятно е да се създава такъв имидж на България и на българските рок групи, и на всякакви събития от този род. Аз отдавна съм мислил за това да се създаде някакъв сайт - нещо в стил "Мошениците в България". И там да се описват всякакви случаи на измами от този род. И не само свързани с музикални събития. Така лесно всеки човек като получи предложение от някого може да отвори сайта, да направи едно търсене и да види дали човека, предложил му някаква съвместна дейност не е описан там. Мисля че това би било много полезно за всички. И друго - крайно време е почтените хора от всички области да започнат да се търсят едни-други, да работят заедно във всички области. А мошениците да си останат да се лъжат едни други.

Поздрави

Славчо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ има такъв сайт. Казва се Izlugan.com, и дори в него има оплакване от Юз. За съжаление хората които дават пари нямат културата да търсят информация в интернет преди да се впускат в инвестиции с печален изход.

Ето и оплакването от едни излъгани хорица от Черноморец, където титанът е минал с идеята да прави нещо си и естествено нищо не е направил.

http://izlugan.com/?go=signals&p=profi...mp;signalId=983

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, само някой като прегледа темата в Izlugan.com да не вземе да пропусне и отговора по-долу

 

"13.04.2010 | 23:13 | От: ivan

Наистина ли сте агенция? Имате ли документи? Преписани номера на лични карти? Издали ли сте фактура за сумата? Имате ли касова бележка. Питам защото искате да сезирате икономическа полиция, та да не подхванат вас самите. Защото знаем как се настанява в къщи. Парите са на ръка, няма бележки за плащане, няма нищо, не си декларирате приходите, следователно укривате данъци. Та... да не се окаже те да ви върнат тия 300 лв., ама вие да имате да давата после много повече на държавата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уви, тва е и недостатъкът на правовата държава - че, за да търсиш правата си, трябва самият ти да си безупречен, пък покрай сухото гори и суровото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.