Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

То и ние свирихме в Перник без да знаеме че сме свирили някак си в някакво читалище с Бг рок и Атлантик

Явно различни измерения по едно и също време използват в тоя град :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай темата, взех да видя сайта на бандата.

 

Новина номер едно.

 

 

Pretty Maids have announced their new bass player, HAL PATINO (King Diamond). Hal Patino has been a friend of the band since the eighties, and is familiar with the sound, style and history of the band, and was therefore a natural choice to take the spot as the new bass player.

 

Йее , не съм гледал на сериозно на тях, макар че албумите им стават. С новият басист има изгледи бандата да тръгне напред.

 

Новина 2 - има анонсирана дата за 30.06 в София.

 

Ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове!

Говорете си само за Юз

Обиждате и други хора покрай него!

Пример- Владо- басистът на тази злочеста банда- е в пъти по кадърен и ДОКАЗАН музикант от сума ти народ в тоя ...форум!

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за доказаните няколко десетки пъти, промоутърски "способности" на Юз. Никой не обсъжда групата му и музикантите в нея. Ако наистина се случи концерта, аз ще съм повече от доволен. Не защото Юз най-сетне е успял, а защото няма излъгани хора. Пък и Перник заслужава един такъв концерт. Не само във София и в Каварна живеят хора, нали!? :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Какво е станало с моя "роден" град Дупница, че не съм чул?

Провери в предишната тема за виртуоза. И там беше правил някакъв фест с пари от общината и нещо ги беше завлякъл. Абе направо ме удивлява с какво упорство работи тоя чичак ... Ама ще му обърне гръб късмета някой път и ще има бигирибум банг банг : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааам,наистина в официалния сайт на Pretty има дата за този концерт.Значи знаят :)

Вече друг е въпросът дали ще им платят или в последния момент ще има "canceled поради неспазване на уговорките от българския промоутър".Напоследък доста концерти паднаха поради тази причина...Времето ще покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

"Festival Beach (BG)"

 

Тоя да не ги е излъгал, че Перник е на морето.Другите варианти са да е прокопал канал от Бяло море или да е наводнил стадиона...То той освен, че е безсмъртен явно е и всемогъщ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не знам как успява да ги излъже но го прави ФАКТ!! Обикновено веднага си сменя телефона и заминава на море да доорганизира постджулай в някое капанче след което му взимат барабаните които обикновенно не са негови и така до края на света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.