Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

В тон с почти цялата обстановка в БГ. :godbless: Човека се пробва и явно някак си успява да излъже нови и нови жертви-не го оправдавам по никакъв начин и точно затова си мисля,че може да се направи едно разделче,както за откраднати инструменти (за жалост),така и за хора като този Юзбаши,Гъза или както там се зове и хората свързани по някакъв начин с музиката да могат да виждат кой какъв и т.н.

Доста от чуждоземните форуми имат такива раздели,предполагам,че също имат техните си John The Ass и т.н. ,така че на всички ще е полезно да знаят с кого не трябва да си имат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой музикант му викат John The Ass, винаги може да се измъкне от неудобния прякор като се оправдае, че заради музикантството му викат Джон Диез :D

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

голяма тема...още ми седи листа с песните (дори и в момента) под клавиатурата, които трябваше да уча...за да свиря в бг-рок отпреди...2год. а те са: 4 на бг-рок и 4 на пърпъл. дъртите песни най-популярните.  леле леле добре че не се захванах... че като чета...в крайна сметка не съм видял лошо от човека, просто не ми се свири пърпъл, а те май 20-30г предимно това свирят, а то доста износено звучи. добре че стив морз им вдъхна живот. направо ги възкреси. но пък бг-рок искаха блекморското звучене. а мерси. айде по живо по здраво и това беше. слава богу не съм се опарил както доста колеги пишат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

:hysterical: ,м,да,българите сме малък,но изключително прост народ,яз викам да турат слави трифонов за министър на образУванието,сашка васева за зам. министър и един отбор кючекини за секретарки и сме готови за анадол..опа (извинете на шопски)европейското светло бъдеще :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

http://www.clubz.bg/4739-rekontra_antigej_rok_koncert_razsmq_fejsbuk

 

Toва не е ново, но докато го четох, попаднах на следното - "...Лазаров – неизменен лидер на хронично страдащата от липса на спонсори група „БГ рок“...", което направо ме просълзи от смях.

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"освен шествието и концерта, да се направи и едно дунавско хоро около фонтаните на НДК, за да могат да го снимат с хеликоптер от Останкино." - култ !! :hooray::yahoo:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

днес скучах и прочетох темата за 8ми път да се похиля малко...

и се загледах в песента с Диян Неделчев - Да обгърнем света

та познайте - зловещо открадната от познатата от миналото Русенска група Four Aces - Way Side motel

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че, очаквал ли си нещо друго от тия гнъсняри...от дългогодишния ми опит - някой ако ти прилича на някакъв, значи е такъв :excl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1151708808191325&id=100000566493819

 

Всичко е временно,за съжаление се случват и тези събития. Съболезнования на близките.

Редактирано от valitchy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.