Jump to content
Българският форум за музиканти

Edgecrusher


Recommended Posts

Да перифразираме -> Reign for good :)

:):rockon::thumbs_up::)

Да не забравяш да пускаш редовни ъпдейти какво се случва и по некой друг клип концертен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честита ти новата група. :hysterical: Много стабилно звучи.

 

Пожелавам ви да не стоите още дълго unsigned :lol: и да ви видим на Ozzfest като съпорт на Slayer. :D (да може да се снимате с бай ти Кери заедно) :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията! Веднага щом има нещо, което да си заслужава да се покаже - ще го споделя с вас!

@Савов - известен е много разтегливо и относително понятие. Повече ме радва хората(макар и не много) да харесват музиката ми, а времето ще покаже кой колко е известен и за колко време ще остане такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e батка честито и всичко най евентуално с новата банда :hysterical:

 

п.с..абе да разбирам ли е ,че е заеби рабут'тъ с гълкане на Сан Мигел из южен Спейн :punk_guitar: или да изчакам като минете с бандата на турне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не дя, турнето ще е евентуално наесен, а на Сан Мигел му кажи се стяга, че ще му се разкатае фамилия да носи умрели от студ бири! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията! Веднага щом има нещо, което да си заслужава да се покаже - ще го споделя с вас!

 

Много съм радостен да съобщя и първата по-сериозна новина!

Имаме предложение за звукозаписен договор с Rising Records( http://www.myspace.com/risingrecordsuk)!!!

Тези дни ще получим официално писмо с подробностите и тогава ще решим дали да подпишем.

Лейбъла имат договор за дистрибуция с SPV в 30 европейски държави.

Някои от другите им групи са:

Trigger The Bloodshed

Many Things Untold

Sworn Amongst

No Quarter Given

Early Grave

Знам само едните от тях. Не са мега известни, но са предимно новоизгряващи банди, което говори добре за лейбъла според мен. Инвестират в млади групи. Скоро ще пусна и малко музиka na EDHeader1.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Още добри новини от Empyreal Destroyer! В последния брой на британската библия за екстремна музика Terrorizer има поместено ревю на наше демо с 3 песни.

EDreview.jpg

Ето как би звучало на български:

" За Вашето слушателско удоволствие: Грамадна доза изкусно техничен метъл от тази Лондонска четворка. Постоянно блуждаещи китарни украшения, Непрекъснати барабанни дрибли и всеобщото усещане за театрален блек метъл ще ви остави без дъх. Това демо е с времетраене едва под четвърт час , точно колкото да ви грабне за скъпоценните топки и да ви накара да искате още. 8/10"!!!

http://www.myspace.com/empyrealdestroyer

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам за дублирания пост, но напоследък форума постоянно се бъгва и се налага да си поствам едно и също нещо по 2-3 пъти докато стане.

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте казвам се Златомир и свиря в група Лот Лориен.Харесва ми идеята за такъв форум.Интересите ми са предимно в етно музиката,рока,джаза.Групата ми съществува от 10 години.Имаме издадени 3 албума и сме участвали още в 5 ,6 компилации.По образование съм културолог а по призвание свиря на ударни :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.