Jump to content
Българският форум за музиканти

Търсите ли партитури?


Recommended Posts

Здравей assia ... ще съм много благодарен ако ми изпратиш всичката информация по скайп muzikanta_mari. Може да я качиш и на DOX.BG за да е достъпна и за останалите. Благодаря предварително ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

КОлеги.Аз писах на Ася с желание да ми ги изпрати всичките.Ако тя направи това ,обещавам да ги кача някъде и така да могат да теглят всичките кой каквото му трябва.ПОздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ася ако можеш да ми изпратиш всички партитури ще ти бъда много благодарен.Ще ти намеря Дунавското,но кажи как да ти го изпратя.e-mail mimok_1992@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Здравейте всички!

Попаднаха ми малко :) партитури на известни биг бенд-инструментали, и нали съм добра душа - мисля да ги споделя с вас.

Тъй като обаче са наистина много, а и като обем са много (2-3 GB), не ми се прави списък с парчетата. Ако обаче някой има интерес към някое парче ще проверя дали го имам и ще му го изпратя!

 

поздрав!

 

 

Ami trqbva mi nqkodrug shtim za trompet imash li proshtavane na slavqnkata za 2 fligorna

mersi predvaritelno

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!

Попаднаха ми малко :) партитури на известни биг бенд-инструментали, и нали съм добра душа - мисля да ги споделя с вас.

Тъй като обаче са наистина много, а и като обем са много (2-3 GB), не ми се прави списък с парчетата. Ако обаче някой има интерес към някое парче ще проверя дали го имам и ще му го изпратя!

 

поздрав!

 

 

Ami trqbva mi nqkodrug shtim za trompet imash li proshtavane na slavqnkata za 2 fligorna

mersi predvaritelno

:)

 

izprati i na men vsi4kite pls

 

kaji kakvo iskash e-mail:volvof16@abv.bg az svirq v orkestura v Духов Оркестър "Стефан Стефанов" Гара Елин Пелин Ние тук имаме какво ли не такаче няма проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!

Попаднаха ми малко :) партитури на известни биг бенд-инструментали, и нали съм добра душа - мисля да ги споделя с вас.

Тъй като обаче са наистина много, а и като обем са много (2-3 GB), не ми се прави списък с парчетата. Ако обаче някой има интерес към някое парче ще проверя дали го имам и ще му го изпратя!

 

поздрав!

 

 

Ami trqbva mi nqkodrug shtim za trompet imash li proshtavane na slavqnkata za 2 fligorna

mersi predvaritelno

:)

 

izprati i na men vsi4kite pls

 

kaji kakvo iskash e-mail:volvof16@abv.bg az svirq v orkestura v Духов Оркестър "Стефан Стефанов" Гара Елин Пелин Ние тук имаме какво ли не такаче няма проблем

 

 

за малко да забравя Скаип:tedikobrata

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ася,Ти пусна бомбата и се покри.Партитурите представляват интерес за мен с чисто учебна цел.Ако имаш някакви изисквания-пиши.Дано отговоря на критериите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Абе на някой нещо прати ли тази Ася или .......Партенка ! Май е объркало форума това момиче.Да не си търси приятел ? !!! :)

 

Ася е точен човек. Имаше някои щастливци! В момента си има свои проблеми, а и не е тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей Ася,

трябва ми партитурата на Розовата пантера. Можеш ли да ми я пратиш по емайл?

Поздрави

Редактирано от vale65
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Goran Bregovich - underground партитура, дали на някой му се намира, линкът от 3-та страница не работи. Това ми е имейлът renegade_1@abe.bg, много ще съм благодарен ако някой ми изпрати партитурата, а и ако Ви се намират още партитури на Bregovich ще е супер. Благодаря :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
Отговорено (Редактирано)

Бих бил много благодарен ако ми изпратиш Lily was here и дунавското хоро, което се спомена по-горе. Много търсих, и единственото, което намерих са midi файлове, при които нотите са дадени много объркано, пък и на мен ми трябва партитура за цял оркестър. Благодаря предварително :)

 

E-mail: viki941029@abv.bg

Редактирано от Victor94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте всички!

Попаднаха ми малко :greenangel: партитури на известни биг бенд-инструментали, и нали съм добра душа - мисля да ги споделя с вас.

Тъй като обаче са наистина много, а и като обем са много (2-3 GB), не ми се прави списък с парчетата. Ако обаче някой има интерес към някое парче ще проверя дали го имам и ще му го изпратя!

 

поздрав!

ако предлага6 още партитурите ,все 6те се намерят 2-3gb празно място.интересуват ме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.