Jump to content
Българският форум за музиканти

Търсите ли партитури?


Recommended Posts

Да попитам нещо на Горан Брегович има ли? Например Underground кючека? :thumbs_up: Също така искам да попитам ако някой има ноти за
<--(ей тая песен), то за трумпет предимно ама се надявам някой да му се намират нотичките. :cheers2: Та ако ги имате тея неща , моля пратете на e-mail: seksapilen@gbg.bg.

Благодаря предварително!\

 

Ето Underground кючека на формат PDF

 

 

http://rapidshare.com/files/304655557/Unde...egovic.pdf.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей Ася. Изключително се радвам , че все още има такива готини жени като теб в България. Аз досега не търсех партитури за бенд, но от няколко дни ми се наложи да търся и видях , че си писала тук, за което много се радвам. Аз също мога да намеря партитури, които пък ти да нямаш така че ще си бъдем взаимно полезни. Със сигурност досега не съм намерила партитури на следните песни:

 

All of Me

I Wish You Love

Im Beginning To See The Light

In A Mellow Tone

It Don't Mean A Thing

Moonlight In Vermont 1

Moonlight In Vermont

Nature Boy

One Note Samba 1

One Note Samba

Satin Doll

Shadow Of Your Smile

Silent Night 1

Silent Night

Sing Sing Sing

Sing, Sing, Sing Part I

Sing, Sing, Sing Part II

Somebody Loves Me

Somone To Watch Over Me

Strike Up The Band

МОЛЯ ТЕ , ако има някакъв шанс да ми изпратиш , на www.tranz.it ( там са до 1000 MB ), поне "All of Me" или която е най-възможна.

Също така ако имаш време ми пиши на ssdimitrova@abv.bg.

И те каня на 26.11.2009 г. в четвъртък в гр. София в един новооткиващ се джаз клуб, където ще пея. Като ми пишеш ще ти кажа подробности. Благодаря ти предварително и ще се радвам да се запознаем...:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей Assia. Това което правиш е страхотно, много ти благодаря от името на всички в форума.

И се питам дали имаш някъкви ноти за тройка брас. тромпет сакс и тромбон.

Ако имаш каквото и да е, ще съм ти много благодарен.

Моят мейл е. Ivo.bass@abv.bg

Още веднъж много благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Здравейте всички!

Попаднаха ми малко :hysterical: партитури на известни биг бенд-инструментали, и нали съм добра душа - мисля да ги споделя с вас.

Тъй като обаче са наистина много, а и като обем са много (2-3 GB), не ми се прави списък с парчетата. Ако обаче някой има интерес към някое парче ще проверя дали го имам и ще му го изпратя!

 

поздрав!

 

Здрасти!

Имаш ли нотите на Carnival of Venice, че много ми трябват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Assia!

 

К сожаленью я не знаю Болгарского, поэтому пишу на русском.

Пишу Вам из Белоруссии. Я -дирижёр Биг Бенда в г.Минске. Меня заинтересовала Ваша информация о партитуре " Skyliner " (Charlie Barnett) для Биг Бенда.

Если найдётся возможность. Перешлите мне её на E-mail: Vasiley_band@rambler.ru

С уважением,

Василий Коноз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Господи, това е цяло богатство. Адмирации към теб. Ако наистина искаш да споделиш това нещо с бедните музикантчета :), най-добре го сложи в един архивен файл РАР или ЗИП и го качи някъде от където ще можем да го теглим цялото. Та дори и в някой торент тракер. Наистина е богата колекция... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте търся ноти за Bb тромпет на популярни мелодии. Мого харесвам изпълненията на Еди Калверт. Ще се радвам ако някой може да ми прати ноти или пък MIDI за това

или нещо друго красиво и не много трудно :-)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!

Попаднаха ми малко :thumbs_up: партитури на известни биг бенд-инструментали, и нали съм добра душа - мисля да ги споделя с вас.

Тъй като обаче са наистина много, а и като обем са много (2-3 GB), не ми се прави списък с парчетата. Ако обаче някой има интерес към някое парче ще проверя дали го имам и ще му го изпратя!

 

поздрав!

Колега прати Дунавско хоро,ако имаш!

Също ако може някое от следните:

- Alexander Ragtime

-Belle Of The Ball

-Viva Espana

- Rock-A-Bye Your Baby

Редактирано от Bass`baby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей и от мен. Разгледах нахотката ти и много ме заинтригува. Събирам такива неща и разбира се има и аз не малко. Мога да ти помогна с Дунавско хоро /партитура и щимове за дух. оркестър/

интересувам се от всичко което имаш, но може да започнем с SING, SING и производните му около него.

Ако ти трябва нещо по-конкретно ще се радвам да съм ти от полза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен. Разгледах нахотката ти и много ме заинтригува. Събирам такива неща и разбира се има и аз не малко. Мога да ти помогна с Дунавско хоро /партитура и щимове за дух. оркестър/

интересувам се от всичко което имаш, но може да започнем с SING, SING и производните му около него.

Ако ти трябва нещо по-конкретно ще се радвам да съм ти от полза

 

 

Забравих да пиша е. поща "petkov_rumen@abv.bg"

 

Отново ти благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!

Попаднаха ми малко :) партитури на известни биг бенд-инструментали, и нали съм добра душа - мисля да ги споделя с вас.

Тъй като обаче са наистина много, а и като обем са много (2-3 GB), не ми се прави списък с парчетата. Ако обаче някой има интерес към някое парче ще проверя дали го имам и ще му го изпратя!

 

поздрав!

мила би ли ми пратила Blue Cristmas моля те!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей, Assia! Много се радвам, че все още хора, които да се интересуват от този тип музика! Ще ти бъда много благодарен, когато имаш време ми изпратиш партитурите.

имейл: kiril_kavala1@abv.bg

До скоро! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.