Jump to content
Българският форум за музиканти

Garland Tube Preamp -


Black Bird

Recommended Posts

GARLAND Tube Preamp

с 5 лампи 12AX7 на Electro Harmonix

Педалът вътре е с PIC минкроконтролер. Помни положенията на ФХ и Бууст бутоните.

http://nalbantov.com/Garland/Garland.mp3

IMG_0837%20(Large).JPG

IMG_0840%20(Large).JPG

IMG_0845%20(Large).JPG

IMG_0846%20(Large).JPG

IMG_0847%20(Large).JPG

IMG_0848%20(Large).JPG

IMG_0849%20(Large).JPG

IMG_0852%20(Large).JPG

IMG_0853%20(Large).JPG

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Сори, трай агейн! :)

Тъй като дрънкам от 20 мин с него...ще пускам повече звуци.

Засега още не му отбирам много:)

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че творението на Грег си е напрао произведение на изкуството. Звука е прекрасен. Много много добро!!!

Ако не те мързи да драснесш едно демо с Много Гейн, по -малко, 4ист канал и т.н......

Баси Мноо е красив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така. Ето в това соло, което записах тъкмо преди малко, е с целия си гейн! Мисля, че ми е предостатъчен! :punk_guitar:

http://nalbantov.com/Garland/Garland.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Така. Ето в това соло, което записах тъкмо преди малко за един проект, е с целия си гейн! Мисля, че ми е предостатъчен! :punk_guitar:

http://nalbantov.com/Garland/GonnabeGarland.mp3

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

митак, драсни една рецензия с малко семпли ама след 2 седмици като е отминала първата еуфория и си малко по-обективен.

 

Аз лично не ти завиждам за преампа !!! .. хехехе .. не за друго, всеки момент очавам моя :-)

 

Аз определено ще си поиграя доста и мисля и обстойно ревю да драсна ... ама нека пристигне първо

Редактирано от vhcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами ще пусна :icon_shithappens:

Но, има едно но... Какъвто саунд и да запиша все ще прилича на моите саунди.

Ако трябва да направя сравнение. Ами това е по добрия органичен и мек драйв спрямо Карвин Легаси . Звучи по-меко и по-богато от Легасито. А иначе няма нищо общо с драйв на Пиви. Имам и Пиви лампов преамп. Пиви е по-суров, по-стерилен и по-рязък. Тук драйва леко компресира и опциите с малките копчета ти дават леки нюанси в гейна и респонза на гейна в неговата дъблокост-изразителност . Напоследък търся силно изразената компресия от лампите която си личи в ниските регистри. Колкото повече гейн, толкова повече хармонична компресия и благодат за ушите ми. Същевременно показва нюансите на адаптерите ми и реагира добре на волум контрола като намяла гейна до чисто но без загуба на високи като затова спомага и един резистор ли незнам как се казва на волум контролите ми.

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.