Jump to content
Българският форум за музиканти

Steppenwolf

Бисерите на Muzikant.org

Recommended Posts

Написала е "едно момче, с което се бяхме..." и после се е замислила и е написала "...говорили". :D

Китаристи и музиканти!Да не би да съм АЗ търсеният???Момче съм (според биологичните и социалните закони), КУЦАМ (но с левия крак- може би ме е гледала от на Къци дясното), ФЕН бях/съм на Металика (дори имам 2 техни тениски!!! и съм бил на 2 концерта техни), oпитвам се да свирим на китара (щото нема кво да правя), косата няма кво да споменаваме - 50 санта с цъфналото бейби, и единственият проблем, който се разкрива е, че не съм говорил с момичета, които да си правят труда да ме търсят :). ама знае ли човек, къде и колко сме били пиян :D

• Like 3

^ Много могат да са.:greenball:

Преди 10 години бях с доста по-дълга и по-гъста коса.

Имах проблем с десният крак, в продължение на година, от едно падане.

(ако някой има проблем с т.н. мъртва кост, да пише на лично, с бабина деветина на Баба Ванга се оправи, невероятно но факт)

Бях и съм върл фен на Металика.

И колко още ще отговарят на посочени критерий.:D

"от на Къци дясното" :hysterical:

и все пак поне да беше казала - цвят на косата, права или къдрава; възраст горе-долу; град/село...

Всичко написано дотук, без последния коментар, на тази страница е напълно и съществено достойно за темата :girl_witch:

• Like 1

Ами това е.. Билетът е за Фен зоната, стои си непокътнат между листите на една тетрадка и наистина бих искала някой да му се зарадва и да го оползотвори. Все пак.. ще идват Slipknot (пф, макар и с новия си албум), преди години това ми звучеше като "твърде хубаво, за да се случи наистина", а сега имам билет и го продавам.. Шанс ;) Та, ако някой се интересува - да ми пише на лично.

п.п. Не вярвам, че никой не се интересува, но може би вече всички си имате билети.. И, все пак, може да е останал някой окъснял фен (:

Здравейте, интересува ме дали тази обява е все още валидна. Ако да, искам да купя билета. Моля, пишете ми на *********@abv.bg или всъщност може и тук. Просто искам да доуточним някои неща.

Днес по повод тази обява. :hysterical:

^ Имаше някаква врътка, че с 1 билет от Сонисфиър ще влизат 2-ма на София Рокс и май излизаше по-евтино дори от промо билетите, които свършиха.

Да, точно това предложиха от БЕК, 1 от тези става 2 за София Рокс, така че не знам защо това е в темата за бисерите .. може би точно за това е искал човека билета.

Edited by rinti

Един приятел казва "Не мога да хващам акорди, зат'ва ще свиря соло китарата" :D

• Like 4

От 13:00 вчера, до сега(без спането 6 часа стават 27 часа) натискам F5 през няколко минути, за да видя няма ли, аджеба, отговор на едно ЛС. :D

Не е бисер, но пък си е излагация.

• Like 1

Не е бисер, Бисер е човек, който два пъти на ден ходи по голяма нужда. Това твоето си е чиста проба акация :hysterical: :hysterical: Май ще мацаш чаршафи и ще потиш възглавницата и тази вечер, гледайки TB-четвърта част... :greenangel: Само ти разбираш, че е напълно лично, разговор би свършил работа, но ти сам се издаде, че няма как без Всичко лично :cheers2:

^Ей така се пишат бисери, сега само чакаме "-"ите за вътрешния хумор :girl_cray2: :girl_cray2:

• Like 1

След и тази нощ, най-накрая се сдобих с отговор, че ще се обади.

Предчувствам, че същинската акация тепърва предстои. :hysterical:

Контакт: skype: asen931 телефон:0888449063 (само кажете че сте за педала) Асен

My link