Jump to content
Българският форум за музиканти

Steppenwolf

Бисерите на Muzikant.org

Recommended Posts

От раздел "Търсят се музиканти" - "Аз за нищо не ставам, свиря рок-блус от Пловдив и околията съм ,не ме взимаите никъде моля ви ,ама някой ако смили нека ми пише ЛС."

..... Мноооооо яко :)

Престраших се и направих уж кавър на песента...

Отг: Като си го извадил парчето явно е било в друга тоналност от тази на Бекинг трака ти.

Проблема не е в тоналноста,а в струните.Проблема е,че са много дигнати и на места звучи се едно се мъча да го исвиря обаче този проблем ще се опрай.А и това за тоналноста още,е от волума настройките.

Отг.Парчето върви в Сол, но ти упорито свириш във Фа!

Знам каде е сол....ебати тъкмо я вкарах в сол и отиде първа струна...

4 дни по-късно

....това сътворих преди малко....Не съм я вкарвал в сол китара щото 2пъти късам 1 струна и си я оставих в ми.

^^ Трябва да го почерпя тоя тип!

Накара ме да се почувствам като блондинка, случайно проумяла виц за програмисти... :greenangel:

Дайте, моля, линк за тази тема :greenangel:

Нямаше шанс да изпусна тази тема да не я овековеча тук преди да я затрия. Насълзих се и изхъхрих докато четох коментара!

Явор пак майстори и сменява телешкото джоланче на нек бриджа на китарата и понеже го ряза с флекс за по-бързо малко така вмириса махалата на крематориум... нищо де, бях пуснал абсорбатора поне.. поради многократното вдишване на прахоляка (въздържах се да напиша костно брашно, за да не ме обявят окончателно за некрофил) ще се наложи да ходи на климакториум, пардон профилакториум.

^ :):recourse::):hysterical: :hysterical:

[За да станеш добур певец ти трябват 10% талант и 90% работа - това са го казали велики певци не съм го измислил аз.

Ако искаш да задулбаваш в темата има една много дора книга - "Вокална фонология" на Иван Максимов.

Мерси за книгата,но на мен лично не ми е нужна!Досега съм прочел 4 книги"алиса в страната на чудесата","Маншон,полуобувка и мъхеста брада","Тя"....и другата не си я спомням...

:)

Edited by vanboy

В раздел "Представяне".

Здрасти на всички.

Казвам се Константин Алексиев в истинския живот.....Често може да ме намерите пиян някъде и ако го направите, моля върнете ме в кръчмата!

:icon_shithappens:

Recycle, проблем!!! ЗА 2ри ПЪТ Я ПИША ТЕМАТА , ЗАЩО Я ТРИЕТЕ ???

днеска нещо се скапа , не пише какво , което е най-лудата част в целата работа . като стартирам изписва ,, неможе да стартира заради неочаквана гешка '' . унинсталирах , инсталирах и пак така , след тва пак унинсталирах изчистих регистрите от сека следа на Recycle рестартирах и пак инсталирах , БУМ ,, неможе да стартира заради неочаквана гешка '' . некакви идеи как да го оправа , нещо което да не включва преинсталиране на уиндолсац ?

ЗА 2ри ПЪТ Я ПИША ТЕМАТА , ЗАЩО Я ТРИЕТЕ ???

koi-e-toq-do-bai-ivan.gif

:lol:

В темата "Вицове за музиканти!":

В повечето от вицовете нищо не схфанах Не ме разбирайте погрешно Разбирам аз от музика но ме дразни това че сайта е превзет от китаристи не можах да намеря свясна цигуларска тема Не можах също да намеря нещо различно от Метъла от към стилове! Преувеличено но вярно! ;)

http://forum.muzikant.org/index.php?s=&amp...st&p=557392 :):)

Edited by Anakon

Защо в сайта на |мод едит| Hamer Explorer Standart Black струва 709 лв а в магазина на xxxx в София е 799 лв ?

;)