Jump to content
Българският форум за музиканти

Universe Solo


Recommended Posts

Еее супер си бре Мите :) :guitar: :)

Така ме е яд, че не си достатъчно известен. Ще хвана да пусна по една хитра пропагандна тема за теб в all.bg и dir.bg :headbang: (Може и във форума на harmony-central)

 

А да те питам - с Guitar Rig ли правиш китарата ти да звучи 2.5 тона по-надолу (т.е. все едно имаш 7-струнна) ? Щото звучи "damn genuine" :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее супер си бре Мите :) :guitar: :)

Така ме е яд, че не си достатъчно известен. Ще хвана да пусна по една хитра пропагандна тема за теб в all.bg и dir.bg :headbang: (Може и във форума на harmony-central)

 

А да те питам - с Guitar Rig ли правиш китарата ти да звучи 2.5 тона по-надолу (т.е. все едно имаш 7-струнна) ? Щото звучи "damn genuine" :green:

мерси френд и френдове

 

тва е китара с много дебели струни 0.52 май бяха е не много дебели

 

пишеше джаз дадарио......

 

 

и сум я пуснал в дроп ЛА май трябва да проверя :) хаххахахх

 

и мен ме кефи ниското звучене

китарта е правна от един в асеновград и е с 2 сингле койл адаптери

 

правени от един хранов в пловдив :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е оригинална. Началото е доста силно ... композиционно. Китаеца, както и някои от другите чинели ми звучат с малко ревърб и малко не балансирани, като нива а и малко компресор няма да се отрази зле на барабаните? Що не бъцнеш и един штрайх малко по панорама???

 

Иначе кротнал си се малко :) / "...за какво си чупя пръстите?" Ей с това ще те запомня човек ;) Респект! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е оригинална. Началото е доста силно ... композиционно. Китаеца, както и някои от другите чинели ми звучат с малко ревърб и малко не балансирани, като нива а и малко компресор няма да се отрази зле на барабаните? Що не бъцнеш и един штрайх малко по панорама???

 

Иначе кротнал си се малко :cheers: / "...за какво си чупя пръстите?"  Ей с това ще те запомня човек :cheers: Респект!  :)

мерси френд

ще пооправя дережето с друмса ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.