Jump to content
Българският форум за музиканти

Боян Матев - основен ремонт и рефрет на


Recommended Posts

Преди няколко години си донесох от Гренландия един чудесен инструмент - Ibanez RS1010SL (Steve Lukather). Състоянието, в което го намерих там беше окаяно. Тогава още като го донесох го дадох на един варненски "лютиер", на който няма да споменавеам името. Той рефретна китара по УЖАСЕН начин - буквално на всяка позиция изрони/изпочупи абаносовия фингърборд и не знам как се сдържан да не го убия тогава ... За капак на всичко оплеска фнгърборда с каноколит ... Крайно аматьорско изпълнение беше.

Наскоро реших, че китарата заслужава подобаващ основен ремонт и рефрет от истински лютиер. Затова я дадох на моя приятел и колега Боян Матев от Варна - много уважаван от мен лютиер. В тази тема искам да му благодаря за старанието. Пускам снимки във вида "преди / сега". Ще се радвам да чуя вашето мнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно се е справил. Евала! :help:

 

Имам една акустична китара, която много отдавна искам да дам за рефретване и някои други поправки, би ли споделил на PM някакви координати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже много хора ме питаха за телефона на Боян: 0887 522322 или 052 606265

 

По принцип постоянно е зает с различни поръчки, но вие ще се разберете директно с него ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна работа. Само според моя вкус е по добре да има малко цвят отпред, така твърде натурално.

Но всеки с вкуса си. И така е много красива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета аз си го исках така, т.е. - да няма цвят, а да се вижда 100% текстурата на топ-а. Човека направи точно каквото исках :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.