Jump to content
Българският форум за музиканти

Предложение!


Recommended Posts

Имам едно предложение да си направим нещо като VIP-ЧАТ и да поканим някой от най-популярните BG-барабанисти които нямат време да влизат в нашия форум или изобщо не подозират че съществува и да му задаваме различни въпроси които ни интересуват съответно човека който се съгласи ще трябва да влезе не анонимно а със истинското си име ,предполагам в присъствието на някои от модераторите което да гарантира че е наистина съответния барабанист а не менте.

 

Чакам мнения, навити ли сте за подобно нещо? :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не виждам голям смисъл освен ако не се говори за музикален бизнес и за оцеляването на един барабанист в България. :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ :thumbs_up::D:D:D. Иначе не мисля че ще стане нещо от тази идея, а и ако не се лъжа си има тема за предложения за нововъведения във форума. Може би й е там мястото на тази тема :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up:

След като не ви харесва темата защо продължавате да коментирате?!

На мен пък ми харесва идеята да понаучим малко повече за нещата около свиренето на БГ барабанистите лично от тях,а не само да ги оплюваме и без това подфорума за барабани като цяло заприлича на кошче за боклук и от месеци не съм виждал някой да постне интересна тема.Разгледайте някой чужд музикантски форум и вижте дали там се излива такава помия като в този раздел????

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми като се замисля имаме доста барабанисти които са направили съществени неща барабаниста на Ахат,ФСБ,Сигнал,Контрол,BTR,Щурците,Ст.Янкулов,Христо Йоцов и тн и тн списъка може да продължава до безкрайност.

 

Поважното е че за тия които неса в София и нямат възможност говорят със барабаниста на любимата си група или да вземат уроци от него ще е интересно, от друга страна има доста от по старато поколение барабанисти които са с много опит зад гърба си и са записвали албуми повремето когато 80% от тоя под форум дори неса били родени.

 

 

Интернет направи света едно малко село но в България всеоще всички сме си далечни. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със сигурност знам за 2ма от изброените, че са във форума, дори пишеха едно време преди да стане средище на пубери, гарантирам ти, че си има и причини да не пишат вече и един чатруум няма да промени това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама басолютно съм съгласен, подфорума е арена на безсмислени спорове и коментарчета. Ето пример чета темата за чинелите и точно след втората страница, вече нямаше нищо интересно, само глупости. Дори не видях някой за Сейбиан да даде разяснение, което си е кощунство.

 

Аз лично бих задал на някой известен барабанист два типа въпроси - "Как се прави звук на живо" и "как се прави звук в студио", с всичките милиони малки въпросчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама басолютно съм съгласен, подфорума е арена на безсмислени спорове и коментарчета. Ето пример чета темата за чинелите и точно след втората страница, вече нямаше нищо интересно, само глупости. Дори не видях някой за Сейбиан да даде разяснение, което си е кощунство.

 

Аз лично бих задал на някой известен барабанист два типа въпроси - "Как се прави звук на живо" и "как се прави звук в студио", с всичките милиони малки въпросчета.

 

 

ти ако си мислиш че много от барабанистите разбират от правилен звук на живо... але пък за студио да не говорим. то си има озвучители за това и посред мен е по-добре звука да се остави на тях, а барабаниста да си гледа свиренето и звукоизвличането,като евентуално да подскаже на човека зад пулта горе долу как иска да му звучат барабаните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
със сигурност знам за 2ма от изброените, че са във форума, дори пишеха едно време преди да стане средище на пубери, гарантирам ти, че си има и причини да не пишат вече и един чатруум няма да промени това

 

Тук нестава въпрос затова че някой бил влизал анонимно във форума и се разочаровал,поскоро трябва да решим към кой барабанист има най-голям интерес тук и да го поканим по същия начин както по TV-то и радиото дават интервю.

 

:greenball: Ползата ще е за нас щот ще си лафиш с някой който неможеш да срешненш всеки ден.

 

А пък това дали човека ще реши да се регистрира и да стане потребител на форума си е отделен въпрос. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извините за изказването ... но я ми подскажи .... (този който е постнал темата) точно с кого искаш да си говориш?

Предполагам първите въпроси към него ще са.. Как си държиш палките.. ааа това с крака как го правиш? тия кожи ли са най-яките... и още хиляди от тоя сорт. Не ми се обиждайте съфорумци но аз! който съм един никакъв барабанист вече много рядко влизам тук (всъщност само посещавам темата купувам-продавам). И ще ви кажа още нещо което отдавна мисля (но не съм само аз) .... преди време когато аз се регистрирах тук, наистина имаше интересни теми...но последната която видях беше Our Video clips... от тогава само глупости!!! само глупости!!! Само приказки на търкалета! А смятам, че точно тази тема имаше най-голямо развитие. Да се види от хората, кой какво прави...

И ще ме простите за думите... ама тоя раздел "Ударни инструменти" вземето го махнете, че дразни вече! Аз като барабанист ви го казвам. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^_^ Ами тя темата за Our Video clips всеоще си седи,но неможе да накараш всеки да поства видеото си там или да се каже, ок които има видео е добър които няма е лош барабанист,а пък за интересните теми зависи от нас може да вкараш всичко което ти се струва интересно. :greenball:

 

Всепак какво да очакваш ако повечето барабанисти тук са тя дето си мислят уж да почнат да учат барабани но още неса почнали,а тия които са си купили барабани вече влизат в категорията много добри барабанисти.

 

Тва е смисала и на моето предложение да влязат във форума хора които вече са направили нещо съществено,а не само празни приказки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.