Jump to content
Българският форум за музиканти

Колани


Bassko

Recommended Posts

Моя колан е завинтен за баса (а.к.а. Бългериън страплок :wub: ) Не е грозно, някой път ще снимам :angry: А и Стенли Клрк процедира по същия начин с $xxxx си алембици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

моят колан е лийвайс доста 6ирок е ... подарък ми е за рожденния ден от колегите ми .....а от вътре6на информация знам 4е струва 50 долара...ама ина4е е най удобния колан за басс който съм пробвал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с Планет Уейвс със "вградени" страплоци -17 лв в Динакорд доволен съм не пада .... заключвалките са пластмасови а самият колан е някъв като фендърите за 10 лв ... аз го препоръчвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасов страолок?:dance: Аз не бих го препоръчвал. 17лв.? Аз толкова съм дал за единия си (комплект от два накрайника)железен страплок. Не сме толкова богати че да купуваме ефтино - особено при положение, че строши ли се може и баса да изяде калая.

Не се заяждам, но това не е добър избор според мен. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасов страолок?:godbless: Аз не бих го препоръчвал. 17лв.? Аз толкова съм дал за единия си (комплект от два накрайника)железен страплок. Не сме толкова богати че да купуваме ефтино - особено при положение, че строши ли се може и баса да изяде калая.

Не се заяждам, но това не е добър избор според мен. :greenball:

виж го и тогава говори :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ето тук можете да погледнете някой тунинговани Strap Lock-ове и Pick Guard-ове...

http://www.bill-lewington.com/qparts/straplocks.htm

Редактирано от Svet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж го и тогава говори B)

Еми (по)кажи го де! :green:

И всеки да си направи извод. И тогава ако ми вдъхне доверие ще се съглася с теб, че си струва.:ph34r:

Особено след като калпава ефтина пластмаса е отговорна за единственото натъртване по тялото на баса ми, на отговорно място втори път не бих сложил. Няма значение че става дума за друго място(презрамка на калъф, сега съм с 2 хеви тенекета).

 

Лично мнение.

Пеаце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Хехе, не вярвах, че има тема в раздел "Бас", която да не съм чел, ама явно съм грешал ... :girl_cray2:

 

Аз съм с това:

 

http://www.thomann.de/de/fender_guitarstra...e_padded_bk.htm

 

Много време го гледах в xxxx и всеки път - а-ха, да си го купя! Да, ама след това "Е*а си, 100 кинта за колан?!" ! Та накрая едни приятели ми го взеха за един рожден ден. Каква е поуката от приказката? Да пием за приятелите! :) :)

 

Коланчето е един път!

 

П.П. Към горното мнение - предполагам, че във всеки един музикален магазин? Вече имало представителства на Фактор, Динакорд и xxxx във Варна? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

И аз не я бях чел, благодаря, че я почисти от праха. :girl_cray2:

 

Аз съм също с Dunlop, с кожени закачалки; Nikifena е казал, че има такъв преди.... 3 години... :girl_cray2:

 

Моят е черен, с много готина Triball декорация по цялата дължина, на цвят Aqua, което всъщност много отива с лилавия цвят на баса ми. :girl_cray2:

 

:girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, московците явно много вървят. Без майтап- един приятел ми скъса някакъв колан преди бая години и ми завеща неговия- зелен колан от москвич с къстъм черни кожи, което животно е живо и до ден днешен и е най-удобият колан, който съм ползвал. Иначе проклета суета- по изяви ползвам фендър, с този ме е малко срам да излизам. :yes:

Редактирано от cecob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.