Jump to content
Българският форум за музиканти

Steve_vai


Recommended Posts

1)nickname: Steve_Vai (голямо влияние ми е изрода му неден :) )

2)Възраст: скоро 21

3)Образование: средно (засега), студент съм по журналистика в момента

4)Вашият инструмент/и: електрическа китара

5)Предпочитан музикален стил: art rock, progressive rock, guiitar-oriented rock (GOR) и мноого JAZZ!

6)Вашият вдъхновител: в момента са няколко основните: Joe Satriani, Steve Vai, Tony Macalpine, John Petrucci

7)Досегашни (не)реализирани проекти: в момента най-важна ми е групата ми - Lylith ; у дома пиша и записвам съвсем други нещица (досега имам готови 38 инструментала)

8)Странични интереси: журналистика, по-точно печат; поезия, хубави книги и филми (имам предвид качествени и по-арт някак?!)

9)В кратце(или с две думи за вас самите): вижте сайтчето ми при желание :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Какви филми точно харесваш-какво за теб е "арт"?Защото за мен е българско,руско и сръбско кино.Почти няма Hollywood-ски филм,който да им стъпи на малкото пръстче(като изключим "Leaving Las Vegas").Казвай,че ме чеше отвътре!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери си "Невероятната съдба на Амели Пулен" - френски филм от миналата година, убийствен! ще те размаже по стените! та като споменавам стена - "The Wall" - филма по музиката на Pink Floyd!!! тук също замълчавам, защото при такава колосална идея няма какво да се каже!

успех с филмите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е тука мястото, но понеже стана дума за филми, а форума е за музиканти... :)

Rock Star е брутален!!! Супер се накефих и го препоръчвам на всеки, който не го е гледал. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-хе-хе!!!На краставичар-чушки ще подаряваш!!!Гледала съм го,естествено,нали с кино все пак се занимавам!!!Гледайте"Белое солнце пустины" и "Кукушка".НЯМА ТАКОВА НЕЩО!!!ГЛЕДАЙТЕ!!!

 

От Snowwhite (с)нежна целувка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте"Белое солнце пустины" и "Кукушка".

хехехех.... ouch ... flash backs :) изключително добри филми...

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Снежке хубаво е и руското, и българското, и югославското кино, ама най-кофти ми е, че нашето кино в момента нещо изостава. Като гледам какво правят братята от бивша Югославия и в момента... Иначе за руски филми - гледайте "Студеното лято на 1953". А и още много, много други... Но стига с офтопика. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа

то станало кинокритицизъм моето представяне бе :D

лошо няма

но ако все пак някой иска да ме пита нещо по=специално за мен самия, да заповяда (нали точно затова е представянето?!) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

School Of Rock. Горещо ви го препоръчвам на всички. Ще чуете песни от сорта на AC/DC - Back In Black , Led Zepplein - Immigrant Song и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е гот филмчето B)

гледах го лятото някъде - голям майтап!

тоя китарист е ненормален :cheers:

най-добрият! хахахах! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е тука мястото, но понеже стана дума за филми, а форума е за музиканти... :)

Rock Star е брутален!!! Супер се накефих и го препоръчвам на всеки, който не го е гледал.  :godbless:

Жестоко филмче :headbang: вчера го гледах... и аз го препоръчвам на всички

BTW някои разпозна ли Zakk Wylde във Steel Dragon :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е тука мястото, но понеже стана дума за филми, а форума е за музиканти... :bravo:

Rock Star е брутален!!! Супер се накефих и го препоръчвам на всеки, който не го е гледал.  :godbless:

Жестоко филмче :) вчера го гледах... и аз го препоръчвам на всички

BTW някои разпозна ли Zakk Wylde във Steel Dragon :happy:

Sorry за офтопика, ама...

 

ТВА ZAKK WYLDE ЛИ БИЛ?!?!!? :happy::bravo:

:bravo::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.