Jump to content
Българският форум за музиканти

Пясъчник


Recommended Posts

^ Яко е. Малко на "прогресив с елементи на трашарение" ми мяза, ма т'ва не е важно :D

 

Ето ви едно от първите неща, които захванах, когато се сдобих с елка преди 3 години. Не е нещо особено, но самото рифче ме е хванало оттогава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Аз пак ще си намина през любимата тема :) Ей тука драснах онова блусче, дето го бях пуснал тук, само че този път с нормален амп. Щях и барабани да записвам, но се отчаях от некадърността си и се отказах да ги свиря.

 

wet shoes blues :)

 

^after-the-rain - ъхъ, ъхъ, никак не е зле даже. ама малко слаб вокала на места бе, нищо не му чаткам, иначе ме кефи останалото много

Редактирано от Icarus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте!Казвам се Теодор и се занимавам от 1-2 години с техно музика. http://vbox7.com/play:4f5a12db-това е линк към новата ми хаус песен.Надявам се да ви хареса.Ако се интересувате от такава музика,скайпа ми е:tedumz92.

Редактирано от cityboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдъхновен от бийтбокса у линкове, реших че може да не ме пребиете ако чуете моите вокални изстъпления. Прекалено са психо, работя ги от известно време, но нещо така... да ви подразня :punk_guitar:

 

Too Much Drugs

 

Всичко е само глас и китарни аналогови ефекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща на скучаещите в неделния следобед:thumbs_up: Специално за вас изрових от архива един стар опит за вокален тормоз и текстописно майсторство :greenangel: категория "от воле к'вот' се получи".

След небрежно заиграване с вокалния трансформатор в ГаражБенд върху готов демо-трак (създаден перфектен,но безмилостно окепазен от моите припявки) се получи ето това:

Бъркани Яйца :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа.. първият ми запис в цялата му прелест. Звучи отвратително и затова го пускам тук в пясъчника - дайте ми някакви насоки, какво да правя сега защото колкото и да се опитвам, не мога да му докарам хубав звук. Барабани - Addictive drums, някакви готови са, не съм ги редил сам. Китари - dammit distortion и импулси от Guitarhacks (Fredman и/или JJ Powertubes). Всяка от двете китари (основната мелодиика и квинтите за фон) е два пъти, единия път на 70% ляво, втория на толкова дясно. Баса е Broomstick, използвал съм Music Man Sabre (picked). Всякакви критики и съвети welcome :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща на скучаещите в неделния следобед:) Специално за вас изрових от архива един стар опит за вокален тормоз и текстописно майсторство :D категория "от воле к'вот' се получи".

След небрежно заиграване с вокалния трансформатор в ГаражБенд върху готов демо-трак (създаден перфектен,но безмилостно окепазен от моите припявки) се получи ето това:

Бъркани Яйца :)

 

ба човек мелодийката къртиииииииии :thumbs_up: малко време ми отне докато разбера текста, но направо се разкъртих. Супер весело. Ако можеше и една октава отгоре да го изпееш и тогава забавата щеше да е пълна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:hysterical:

 

Днес се изнервих по доста фронтове и взех, че му сложих и бийт

 

Too Much Drugs Beated

 

Пърдон :)

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.