Jump to content
Българският форум за музиканти

Фен клуб "Ibanez SR" бас


johniebgood

Recommended Posts

  • Отговори 118
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Вече мога гордо да кажа, че и с двата крака съм в клуба на почитателите на IBANEZ. Вчера пристигна внучето на пионера Muzician MC 924, SR 506 BM. Скоро ще кача снимки от срещата :) Като казах крака, вече махнах патерицата и правя опити да върна нормалната си походка. Колко малко му е нужно на един старец - още шест струни и да може да стигне до тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за цена в британски паунди .

 

Нормално е да е бил ~ 1000 паунда. В момента новите "хилядарки" са над 1200 - 1300 Евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си аз, че ще ви стъпя на масрафа!!

 

dsc00615_1401b.jpg

 

IBANEZ EDB505

стандартен среден клас с леко нестаднартно решение за тоя клас за дървения материал - блатен ясен тяло, бубинга гриф; палисандърът, като типичен материал за фингърборда, участва и тук ; пасивен, два хъмбъкъра Дънкан / Ибанец - да видим колко са Дънкън! Във фукнята има още малко снимки, д а не прекалявам :)

Доволен съм с тая забележка, че рекламата 19 мм между струните не е вярна за този бас - значително по - малко е въпросното разстояние (16-17 мм), това води до по-тесен гриф и не толкова широко тяло, колкото видях на предварителните снимки! Но това е дебелия каприз на дебелия човек!

Мисля, че басът изглежда чудесно, още не съм го чул - идвам сега от митницата!

Аа да - и тук да кажа - басът дойде от Германия, чисто нов - супер точни са в отношенията си тия пусти шваби! Никакви проблеми с доставката! 39 Евро тя, 555 Евро самият бас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Хайде и аз да се присъединя към партията с един SR 505!

Специални поздрави на "zanev",който доста ми помогна в избора на този модел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси-мерси!Не знам защо,ама ми се струва,че за тази цена на която вървят "SR"-ите нямат конкуренция!На какъвто и звук от бас китара да си фен,го имаш със сигурност,от най-ниският,та до най-високият,страшно са удобни за свирене,а този "Brown Mahogany" е направо убиец!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.