Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с Кого свири


Recommended Posts

винаги съм добронамерено настроен към групи и музиканти, които не съм чувал. нека всеки да сподели с кой свири (групи, музиканти, мазета и т.н.) и къде може да го чуем и видим :(

 

аз свиря с група Yo-Yo и се надявам пак да се върнем скоро по софийските клубове, тези дни претърпяхме (претърпяваме) една много ключова раздяла с пианиста и певицата :?

 

като начало ще посвирим в петък в НБУ, където ще открием новата учебна година, елате да се повеселим, който дойде с инструмент може да се включи на джем-а накрая ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта група е "Ablepsia" и свиря там от към година и 8 месеца. Имаме записано едно демо, но сега ще ходим в Бургас в Astaroth studio да запишем нещо много по-качествено, за което дори няма да платим нито стотинка ;) Групата ни е известна във Варна, а и в доста други градове са ни чували. Свирим основно студийно, като се потготвяме за по- големички концерти :(. Наскоро спечелихме един конкурс за млада БГ банда на списание Про-рок и това като че ли ни окрили ;). Така че очаквайте в скоро време да чуете за нас :!: :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предположих, че може да си китаристът на Аблепсия, но не бях сигурен. :(

 

Предай много поздрави на Милен и Мишо от Марин (от София). Те ще се сетят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко бях офтопик, сега по темата:

 

В групи имам съвсем малко опит. Преди година и половина правихме няколко репетиции с една пънк банда, но аз се отказах. Имам един приятел барабанист, с който от време се събираме да подрънкаме заедно.

 

Наскоро свирих на бас за две концертни участия с една група (заедно с mityata). В момента си търся подходяща група, като съм навит да свиря доста стилове. (от поп/рок ала R.E.M. и Coldplay до най-екстремния блек или дет)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм по всякакви изпаднали пънк и метъл формирования през годините, най-известното от които беше псевдопрогметъл групата Rest In Peace, но миналото си е минало. След това постепенно се отдалечих от този стил, свирих в една екстриймоподобна банда известно време, след това за две години като че ли спрях, щото тотално ми беше писнало от глупавите взаимоотношения между музикантите, които познавах. След това постепенно открих съмишленици за по-разчупени стилове и известно време творяхме нещо, което с много уговорки може да мине за инструментален прогрок/фюжън, но китаристът подло напусна рамките на родината и нещата отекоха. След това продължих тези опити с други хора, но неособено сериозно, така че в тази насока може да се каже, че "подрънкваме отвреме навреме", трима човека без име, без уточнен репертоар и за съжаление без особени амбиции. Някой ден нещата могат и да се променят, но не знам. Ще видим.

 

Иначе от месец някъде свиря в една дет/траш метъл банда Ravenous. Молиха ме и ме врънкаха доста време, затова се съгласих. Весело е, защото поддържам някаква форма, а и останалите са доста надъхани. Лошото е, че това определено не е моят стил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Ravenous - с YtseJam и прочие идиоти :( И съм тоя, дето я е писал музиката, дето го дразни горния ;) Ама като свириме Holy wars се кефи :P Не съм свирил с други банди преди тва, обаче викам сегашната да я зарезвам чак след 5-6 албума ;)

 

Абе сериозно - шъ чупиме сичко ;)

 

Ноо се кефа да има един читав форум най накрая. Ае приятно съжителство на сички психопати пожелавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм по всякакви изпаднали пънк и метъл формирования през годините

 

Горди членове на Land of Destruction!!!!!!!!!! :twisted:

 

Аз съм свирил в доста групи, вкл. една в Гърция. Там всъщност започнах да се занимавам с музика, преди около 8 години. В последствие свирих с Ytse Jam в гореспоменатата от мен шайка (ееех какви времена бяха хехе) както и с други групи. Последната група в която свиря е Wartime.

 

http://wartime.ludost.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе от месец някъде свиря в една дет/траш метъл банда Ravenous.

 

Копеле ти ли си новият им барабанист бе 8) Някой път ще се домъкна със Зоро да ви чуя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви припомня, че във форума вече имаме тема, където можете да обявите кой къде ще свири. Виждам, че kitaratapesho тук обяви един концерт и за това ще го помоля да го обяви още веднъж в подходящия раздел :)

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз пък свиря в Ботевградската банда No Smoking почти от създаването и - 1992. В последната година нещо се по-разпиляхме, за нещастие два пъти ни обираха репетиционната. Е, тя е на младежкия дом, но освен някои техни неща, които използувахме откраднаха ни някои наши лични неща, за нещастие. След около една година прекъсване, мислим да си организираме един купон със свирене, с още няколко наши приятели музиканти от Ботевград другата седмица, по случай рожденните дни на двама от нас. Иначе всеки от нас го е засмукал живота май и нямаме много време. През тази година просто си свиря и си записвам на комп-а в къщи. С вокалчето мислехме да правим студио ( още повече че той учи тонрежисура, пък барабаниста ни бачка като такъв в Акустична версия ), ама все още до никъде не сме стигнали. Но се надяваме да го направим някои ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ами на мен основните ми банди са БОЛГ (там като басист) и AGONIC FAINT(и там на бас). Massgrave от Кюстендил ме взеха за вокал и имам още доста проекти с по една-две записани песни. Къде китара къде бас... каквото дойде, но най-вече бас.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мойта банда е << КПД-0 >> и свирим alternative/speed grunge/punk. Трескаме понякога в Шипка и по други кочини, ако ни засечете може да минете. В смисъл че просто мноо сме яки..:D) китарата пешо жив и здрав копеле, ама гепиш барабаниста и му мътиш тиквата с 'жас и боса нова и не може да свири четворки после!!!:D))))))))))))))))take care!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.