Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с Кого свири


Recommended Posts

Еми аз съм от Fungus. Стараем се да свирим пънк, но и четирамата имаме различни виждания за музиката и не е баш пънк. Некво лайно такова става :D Сега не свирим много заради даскалото, даже има слухове че сме се разпаднали вече :D Скоро ще правим записи, че сегашните са отврат. Скоро концерти няма да имаме. Групата е в процес на преоткриване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарата пешо жив и здрав копеле, ама гепиш барабаниста и му мътиш тиквата с 'жас и боса нова и не може да свири четворки после!!!:)))))))))))))))))take care!

И нащо барабанисче се опита да гепи миналата седмица тоз изедник :godbless:

:stop:

ама и той е човек... прощавам му :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офтопика по-горе... сега по темата :happy:

преди известно време свирихме с JEMer и с разни други хорица по разни НБУниверситетски формацийки ( където сме се засичали с много от народа членуващ тук :happy: ), а в момента свиря с една група - Уасаби, на която последната надеждица да си намери клавирист беше в нащо форумче, но за съжаление и тя угасна :):godbless::headbang::headbang: .

А групичките в които съм свирил преди това са известни със своята неизвестност (както казва един спортен коментатор :bravo: ), така че нема сми да ги споменавам тук :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си подрънквам с няколко формацийки...

групата, в която аз пиша разни глупости се нарича Dark Majesty и по принцип трябва да правим някакъв хеви... но според Nalbi последната ми песен бие на прог... всъщност е важно просто дали е яко... макар че за съжаление имам чувството, че съм сам в групата, така че... нищо интересно за сега.

 

Друга група е DistormenT, в която свири Суитчд от тука... 4 песни... до няколко дни (когато се наканя да запиша баса) всичките ще са записани.

 

Освен това странични проекти в блек/дет ориентацията са Insartture... според мен ще стане яко, но за сега имаме само една песен.

 

И... преди свирих в Chicken Soop... мисля, че сега бавно стават известни в пънк средите... в Twilight of Slavic Gods и кви ли не простотии... и най-важното: Почти имам една песен с Митака (Nalbi) Яко, а :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друга група е DistormenT, в която свири Суитчд от тука... 4 песни... до няколко дни (когато се наканя да запиша баса) всичките ще са записани.

Няма два записа в народната банка, ЛЪЖЕ МРЪСНИКА ПРЕЯЖДА С ЛУКЛАНКА! хехех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ми аз свиря в две банди (засега :o) Те сички са в тоя форум, тъй че ето ви:

Едната е със АХЕ и slayer_fox (която търси барабанист и вокал!!!!!)

 

Другата е със Red Bull Dog, пак със salyer fox и The Boss. (и другата търси вокал!!!!!!!!!!!!!)

 

Засега сме без вокал и не можем всъщност да правиме много неща. Свириме метъл траш и хеви. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време като свирих в група, свирихме с NikiFena. Свирил съм и с YtseJam на един концерт, и мога да кажа, че това беше един от най-яките моменти в музикантската ми кариера до тук!!!! :D

Редактирано от EmchoDT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм свирил с YtseJam на един концерт и освен това съм записвал едно парче в студио с него. И освен това YtseJam свири на мойта сватба.... за погребението ще видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свирех навремето на два пъти '95 , '97 с прекъсване в Brainstorm с Edgecrusher. После не на сериозно по разни формацийки и вече 2 години в къщи с компютъра и това е. Бъдещето ще покаже занапред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам малко по дългичка история....

От 1990-1995 в Алкохол(китара/бекинг вокал)

1995-2001 - Brainstorm(китара/бекинг вокал,в последната година и като основен вокал)

2002 - Unbreak(Uk с Armaggideon) - bass(на репетициите само)

2003 -> с мене си в един проект наречен Day 40

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пях по едно време с група СВОЕВОЛИЕ, едно парче!

Парчето се казва Дегенерат и е много яко!

Редактирано от Circles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На4и с Assoass запо4нахме една формация с 2 баса и барабани..сега търсим клавири и духов инструмент...импровизации,импровизации и пак импровизации ;) :guitar:

свиря още в една групи4ка дет е рок,ама леки4ък такъв..нема име.там свирим с един пи4 Stoen,който трябва да се подвизава из секцията барабанисти.

третата е още в зародиш и ще е или мноо хард рок или 4истокръвен метъл с разли4ни влияния..

Едно време(ейй колко отдавна беше 1999-2000),пак с Асото бехме в едни пънк-гръндж пи4ове :green: Турбу Дизъл дет' имаха един концерт с 2 авторски песни - Final Dream и "Сиротна",с текст на Смирненски ;) ..още,Арматура - яко Металика кавъри с 5-6 изяви (вклю4ително на "Тангра" концертите)и като изклю4им една(то4но там :green: :green: :green: ),доста добре се полу4аваше..и още 2-3 места с дале4 по-малки постижения,но с много добри спомени от тях..

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.