Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с кукитата


Recommended Posts

Влизам в доста форуми, но само на този не ми помни името и паролата. Оправете го, досадно е всеки път да се логвам.

 

Айде със здраве ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг с подобни проблеми? Каква операционна система и browser използваш?

 

Аз досега не съм имал проблем с XP, Vista, Vista x64 & IE 6/7/Firefox.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм имал този проблем под 2 операционни системи. Скоро да си трил cache и кукитата на броузъра си или да си ги дизейбълвал? От страна на форумната машина няма никакви проблеми, затова ще те помоля да провериш своя телевизор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С реален IP адрес ли си?

 

На мен не може да ми ги помни също, когато не съм си в София на тукашния нет, ами съм през рутер дето сменя IP Aдреса на всеки 6 часа или нещо такова странно. Но да, интересно е, че там ми ги помни на други форуми, макар и с друг борд.

Все пак не е болка за умиране :) Малко е дразнещо, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене също понякога ми го прави този проблем , но само ако съм работил на Opera (както праввя обикновено) и съм пуснал по грешка от Internet Explorer . След това се налага да трия кукита .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кукитата работят при мен. При смяна на IP адреса от доставчика ми (БТК) се налага да се логвам отново, но това се случва много рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ся зацепих ;) . Нямам договор за постоянно IP и от Globalcom ми го сменят когато им кефне. Затова тряабва да се логвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам такива проблеми.Имало е случай да се логвам когато не съм влизал много отдавна ама иначе нямам такива проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.