Jump to content
Българският форум за музиканти

Les Paul Custom Project


Recommended Posts

Да тази от твоята снимка няма нищо общо. А и така една до друга моята изглежда много червена, всъщност не е такава. Цвета е точно като на тая снимка на Слаш signature. А реалния цвят на тази Слаш нямам идея къв трябва да е.

 

3519_959.JPG 3522_311.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 177
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Отговорено (Редактирано)

Има поне 6 варианта на Slash signature-a ;) Вкл. и постнатия по-горе, който в момента кисне на гибсънкъстъм.ком, вкл. и този който Хилбили е постнал :)

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъвто и да е точно нюанса, важното е, че КЪРТИ! Много добра работа! ;)

 

А ей така за спорта ще кажа, че Слаш има 25 китари Гиби ЕлПи. Нек'ви спешъл сигурно, ама...всичките са 1:1 на снимка... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Кърти,спор няма,даже е доста по-добре от новата партида Винтидж,на които флейма на топа някак се размазва в едно кафяво..заеби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Благодаря ти много.

 

Иначе понеже ми обърнаха внимание и потърсих из нета , копие на каква китара всъщност опитвам да правя. Намерих много неща до които се доближава. Най много ми заприлича на тази:

388690167.JPG

От чисто естетична гледна точка някой неща сега не ми харесват

И сега реших че искам да имам такива на нея :

2092224801.JPG

Така че накой ако продава да си каже :) или пък мога да му ги заменя за такива , ако му пасват повече на неговата китара:

1128095586.JPG

Търся си и това:

99712109.JPG

 

 

Също така благодарности на EAMehanics че ми подари такова, обаче е бяло и ми се иска да имам черно, защото повече ще пасва на цветовете.

 

Проблема с по високия ринг на бридж адаптера си остана за съжаление, не намерих такъв.

 

Също някой ако може да ме светне как да си купя тези дреболии от някой сайт, така че да минат само с едни транспортни разходи, а не за всяко по отделно или пък дали знае откъде в Бг(ако има изобщо такова място) да си купя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

тая китарка преди 2-3 седмици я пипнах и се продаваше за 300 кинта. сега прочетах темата наведнъж и накрая я видях чак и я познах. така е като последните 2-3 години не съм редовен във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе видях я на някакви снимки някъде...

Странно как се е озовала пак във Варна.

Бях я пратил някъде, но не помня къде.

Сега съм на съвсем друга вълна ---> Telecaster

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митака - бившия барабанист на "арсеник"/сегашния вокал на "фючър меморис" я продава, бил я купил от някой...така де, много добре изглежда, добре си се справил :) май ставаш за лютиер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслугите не са изцяло мои... дълга история описана из страниците на тази тема, която не искам да разгръщам , че като се сетя какви глупости съм писал ми призлява :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.