Jump to content
Българският форум за музиканти

Една мечта


Gateto

Recommended Posts

Гатето братле харе си ми как си го написал човек трябва да следва мечтите си според мен това значи човек да е свободен.И аз мисля че ми е късно вече за китара но ще опитам лошото е че времето ми е силно ама силно ограночено но ще се помъча кактоима една приказка "от опит глава не боли" :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

като не са ви тънки пръстите научете се да свирите на няколко струни с един пръст :music336:

знам един стар китарист който пръстите му са като кебапчета а самия той е към 2 метра и примерно акорда ла на 2ро прагче натиска с 2 вместо с 3 пръста

 

като (ако) има желание се намира начин :girl_witch:

Е аз го хващам с показалец само-с другите пръсти можеш да свириш доста работи около основния акорд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много воля, търпение и упоритост трябват, за да се научи човек да посвирва ЩО-ГОДЕ на китара (освен ако не си някой извънземен талант). Ако не ви достигат тези качества и се отказвате на втория-третия месец, значи наистина не е за вас тая работа. Истината е, че трябват минимум 6 месеца, за да успеете да изсвирите нещо сравнително смислено и поне година - година и нещо, за да почнете да усещате удоволствието от свиренето. И през това време рядко ще можете да изсвирите едно дори просто нещо два пъти подред без грешка. С добър учител, може да се посъкратят тези срокове, но пак няма да стане за месец-два. Хубавото е, че колкото повече напредва човек, толкова по-лесно и бързо започва да учи нови неща, така че минете ли първата година, след това едва ли ще искате да се отказвате.

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Отговорено (Редактирано)

Пожелавам ти успех.Аз също съм начинаещ китарист и осъзнавам колко е трудно да се научиш да свириш,но има нещо много по-трудно - да бъдеш мечтател в наши дни :wallbash: Престъпление е да не преследваш мечтите си .

Всичко е въпрос на желание, упорит труд и воля.(поне по мое мнение).

Евала и от мен въпреки че съм само на 18 години на последак рядко в живота си срещам толкова амбициозни хора. :)

 

 

Поздрави :recourse:

Редактирано от ~Ruin~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз наскоро се зарибих по дрънчането на китара. За мен е забавно да се уча на нещо ново. Да повторим за 10ти път - важното е да не се отказваш. Всичко ще си дойде с времето, пък и имаш доста свободно време на разположение като гледам! Пожелавам ти много успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета темата, си мисля че за китарист, незнам ама поет със сигурно можеш да станеш.Ако пък случайно станеш китарист, сигурно ще свириш дуум метъл :-)

Я по-жизнерадостно моля, че ако продължаваме така,скоро от толкова сълзи и сополи токувиж

сме стигнали до групово самоубииство.

И кво като си на 33, аз съм на 30 пък не съм още тръгнал да си търся парцела.

 

Купуваш си китара, взимаш за 2 месеца учител по ел. китара, намираш си школи и или почваш сам или се отказваш.

 

Иначе ти желая успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.