Jump to content
Българският форум за музиканти

За "Изчезващите"


miro

Recommended Posts

Сложен си.Ето ти нещо да те зарадва http://store2.data.bg/lukaskorso/Knigata.pdf

ако работи линка де....

 

П.С.Знам,че имам много пропуски,грешки и липси,но засега нямам време за корекции....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

определено би помогнало на някой който иска да си купи синтезатор.да проследи историята на ситезаторите и т.н.яко!фен съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата ме подсеща,че може да се дават уроци!до сега бях с приятелите и си говорихме точно по темата с уроците,как няма пианисти и т.н.мисля,че сега е момента да заявя,че давам уроци!който има интерес да ми драсне едно ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата ме подсеща,че може да се дават уроци!до сега бях с приятелите и си говорихме точно по темата с уроците,как няма пианисти и т.н.мисля,че сега е момента да заявя,че давам уроци!който има интерес да ми драсне едно ЛС.

Аз имам :) Сериозно! И с най-голямо удоволствие бих ти станал ученик, ама пусто си ми малко далеч :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложен си.Ето ти нещо да те зарадва http://store2.data.bg/lukaskorso/Knigata.pdf

ако работи линка де....

 

П.С.Знам,че имам много пропуски,грешки и липси,но засега нямам време за корекции....

Мога да кажа само:

:););):):););););)

 

Това е безценна помощ за начинаещи като мен :) !!! Мерси ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре,тоя Топ-сън!Кога се изучи,кога уроци взе да дава?!? :) Но,нищо,ние клавиристите апелираме издигането на нашия събрат.И нека навред се шири умението на клавиризъма.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не,че съм се изучил,но имам доста знания,които мога да предам.свиря от 16 години на пиано и толкова много знания и рутина имам,че ще да не съм се изучил :bravo: по-добре да има такива като мен да изучават сега започващите,да ги открехват на някои тънкоси,отколкото да няма такива...миро,ти също ставаш за даскал с познанията си за синтезаторите. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

абе напоследък виждам все повече и повече новорегисрирали се във форума с инструмент пиано/клавишни,та въпроса ми е:ЩО НЕ ПИШЕТЕ БЕ ХОРА???мисля,че има за какво да си говорим и то доста.действайте!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе,ама е очевидно,че сме само 3-ма пианисти във форума....а има и други,които са писали че свирят на пиано,пък не пишат.аре пишете бе!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз пиша, ама...некакси не върви аз да давам ъкъл кое как става щото не знам много много! Пък и не знам какво точно да питам и как да задам въпрос, че да не изглежда тъпо...

Отдавна съм спрял да се притеснявам от това, че не знам нещо, ама все пак...

 

Айде вие дето по ги знаете нещата давайте по активно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.