Jump to content
Българският форум за музиканти

За "Изчезващите"


miro

Recommended Posts

Мисля,че е редно останалите музиканти да отделят по лев на месец и да ги внасят във фонд наречен "клавиризъм".Така,ние,бедните пианисти ще бъдем по-добре обезпечени,няма да свирим вече на Касио ;) ,ще си купуваме по-скъпи машини и няма да ни търсят под дърво и камък.Мисля да говоря и с Милен Велчев по въпроса ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм абсолютно "за", макар че не съм с Касио, ами с Роланд, но реколта 1987 г. ;)

Напоследък все по-малко се пише в раздел Клавишни...защо така? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте зле.като сме на изчезване,това означава,че сме малко и интереса е много голям за нас,което по себе си означава,че имаме избор какво да правим,с кой да свирим,колко пари да взимаме и т.н.;)Това са пълни измислици.Ако си действащ пианист няма за кво да мрънкаш за такива "дребни проблеми;)напротив-ще ти е много по-яко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте зле.като сме на изчезване,това означава,че сме малко и интереса е много голям за нас,което по себе си означава,че имаме избор какво да правим,с кой да свирим,колко пари да взимаме и т.н.:)Това са пълни измислици.Ако си действащ пианист няма за кво да мрънкаш за такива "дребни проблеми:)напротив-ще ти е много по-яко ;)

Прав си, ама то става дума по-скоро за друго нещо: че за китаристите има много повече неща по българските магазини, а в колко магазина има синтове и други такива, където може да отидеш да пробваш....

И другото много важно (поне според мен и се надявам да не разсърдя китаристите, щото и аз още се числя и към тях :P ) - много по-лесно и евтино излиза да се оборудва добре един китарист, отколкото един клавирист. Какво имам предвид(приблизителни цифри): много хубава китара 1000 лв., много хубав процесор 500 - 600 лв., като дали ще има кубе и колко пари вече е според зависи... Да кажем 2000 лв. За такива пари много хубав синтезатор почти не може да си намериш ;)

 

Иначе съм абсолютно съгласен с Топси, че това че сме малко ни прави ценни кадри :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 2000 лв си взимаш чудесен синтезатор - стига да имаш толкова пари.верно е,че в бг няма много избор,но за сметка на това има интернет,има магазини които исписват неща по каталог и дори ти правят отстъпка ако плащаш в кеш,има сумати врътки и далавери,за които не мога да говоря тук :greenball: ,но вариянти има много.не мисля,че е правилно да има каса за пианистите,щото тогава трябва да има каса и за китаристи и басисти,барабанисти и певци...с какво ни прави по-привилегировани от тях?пак ви казвам,че само си чеште езиците.всеки има нужда от пари,но ми е направо смешно,че стоите и мрънкате и карате харата да ви съжаляват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стоите и мрънкате и карате харата да ви съжаляват!

Нищо подобно! :greenball:

Просто си говорим, щото много тихо стана в тоя раздел на форума :)

 

П.С. Не се впрягай толкова толкова бе човек! Ти да не мислиш, че това за касата е насериозно!?! :):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбира се,че не:greenball:но ме дразни това,което съм казал по-горе за съжаляването.дори и да не е така,мисля,че има много други теми свързани със синтезатори и техники на свирене и какво ли не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един добър клавирист, би трябвало да се понадуе при това търсене, да си повдигне цената. Глейте тука що са китаристи; току изпищи някой за клавирист.

Е, ний май се оправяме достатъчно добре и без ремаркета. :blink:

 

 

БТВ, "клавирист" ми звучи адски гадно като дума, по кръчмарски, смърди ми на кебапчета- това наименование е измислено само от китаристите и барабанистите. ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.