Jump to content
Българският форум за музиканти

Група Фортуна


Ивелин

Recommended Posts

Това е бандата на баща ми fortunatn7.gif:greenangel:

 

Fool For Your Loving (Whitesnake)

Highway Star (Deep Purple)

Holy Diver (Dio)

Ain't No Love In The Heart Of The City (Whitesnake)

Stormbringer (Deep Purple)

Enter Sandman (Metallica)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Татко ти много нахъсан! :) Здрав саунд са барнали старите кримки. Предполагам, че са записвани за демо или нещо от сорта, защото не ми звучат като лайв, хм?

 

Най ми хареса Ain't No Love In The Heart Of The City. Защо ли си мисля, че и ти имаш пръст там, ха? :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ain't no love in the heart of city абсолютно ме изкърти !!!

 

Между другото само на мен ли ми прави впечатление, че парчетата не са цели, което

много ме ядоса :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчетата са повече от добре, но това име .. звучи като Бутафория...сигурен съм че може да се измисли нещо по-подходящо.

И да, откъсите са толкова изрични, че трудно би могло да се добие представа за бандата. Ако наистина искат да се представят пред евентуални клиенти, трябва да пуснат по-дълги откъси. Аз не би наел група от 45 секунден клип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роко, баце...

Знам само Ясен от новата му формация ;) Дригите пичове са на по около 20 години (средна възраст)

Нали знаеш, че не се интересувам много от неговите начинания, по ред причини ;)

 

edgecrusher,

Ха... аз до сега не съм срещал менаджери, които да слушат целите парчета от край до край! :lol:

Дори напротив - пускат 2-3 парчета, придобиват представа и решават...

Точно поради тази причина бандите на прослушвания правят "китки", за да не дотягат,

а да покажат максимално много неща - като слушаш 3 парчета 30 мин. се изморяваш...

Освен това менаджерите са слушали, слушали, че веднага преценяват кое става и кое не.

 

А пък и не ми се качват целите парчета - бавен ми е нета ;)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роко, баце...

Знам само Ясен от новата му формация ;) Дригите пичове са на по около 20 години (средна възраст)

Нали знаеш, че не се интересувам много от неговите начинания, по ред причини :hysterical:

 

edgecrusher,

Ха... аз до сега не съм срещал менаджери, които да слушат целите парчета от край до край! :lol:

Дори напротив - пускат 2-3 парчета, придобиват представа и решават...

Точно поради тази причина бандите на прослушвания правят "китки", за да не дотягат,

а да покажат максимално много неща - като слушаш 3 парчета 30 мин. се изморяваш...

Освен това менаджерите са слушали, слушали, че веднага преценяват кое става и кое не.

 

А пък и не ми се качват целите парчета - бавен ми е нета ;)

Е,знам сега. Можещ музикант и по начина как си държи китарата/инструмента можеш да познаеш. Но аз не казах целите парчета ,а малко по -дълги откъси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е бандата на баща ми fortunatn7.gif:recourse:

 

Fool For Your Loving (Whitesnake)

Highway Star (Deep Purple)

Holy Diver (Dio)

Ain't No Love In The Heart Of The City (Whitesnake)

Stormbringer (Deep Purple)

Enter Sandman (Metallica)

 

 

Брех, много добре звучат!!! :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поздравиш баща си, е хубавото си е хубаво, две мнения няма. :huh:

и себе си да поздравиш за Aint no love in the heart of the city babe babe babe babe babe babe babe итн. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.