Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашите барабани


Recommended Posts

Аз па си зех Гретч БлакХоук с Зилджиан ЗБТ чинели - Чисто нови :) Знам че не е най-добрия сет но... Не са чак толкова зле , не са разпаднаха на първата седмица както някои други пичове разправят , напротив! Дори сета си е доста издръжлив .. Вече колко гига направихме с групата та дори не са помръднали :) Аз ги купих през Април ама НВМ :dance: Сега мисля да си зимам кардан - ето за това става въпрос

- http://bad_link.eu/product/226/3311db-strap-d...dal-double.html .. Но не съм го пробвал , но мисля че Гибралтар е добра марка <_< хаиде лека (ХЕВИ ПОЗДРАВИ) :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След последните размествания и добавки симетричният ми сет с ляв и десен райд изглежда така:

 

20082010(004).jpg

 

20082010(002).jpg

 

20082010(001).jpg

 

разхвърляно на вид, но супер удобно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7385673358101289001283326092dGVrEi380NPWMwVB3NN9.JPG

 

мноо як стол ! +

 

един сет кожи Remo Clear Ambassador - 22", 16", 14", 12", 10" и 14" Coated за солото!

 

а и едно чифте палки ! :) Всичко от Динакорд София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2271/13...dvM7HcPlL8p.JPG Купих ги от xxxx за 15лв. за TAMA-та :punk_guitar: Редактирано от Metallica_fan100905
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Понеже получих остри критики, както и закани, че ако не си снимам редовно сета и ще спре да бачка... :)

 

BT-Drumset-2010-tn.jpg

(click for enlarge)

Много гадна стана снимката, ама на един стол качен и от ръка - толкоз... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите барабани в Президентстудио

TAMA Superstar Unicolor

Drums :

18"x22" Bass Drum

4 1/2"x14" Wood Snare Drum

7"x8" Tom Tom

8"x10" Tom Tom

9"x12" Tom Tom

11"x14" Tom Tom

16"x16" Floor tom

6 1/2"x14" Metal Snare Drum

Hardware :

1 Iron Cobra Power Glide Twin Pedal (HP900PTW)

2 Velo Glide Hi-Hat Stand (HH75WN)

+ 6 cymbal stands TAMA and Yamaha

3 Pearl Cowbell

http://www.facebook.com/photo.php?pid=1320...p;id=1659578810

Редактирано от presidentstudio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Тази тема много ме изкефи та реших да се похваля и аз. Ето ми YAMAHA-та, която продължавам да пудря

без изобщо да знам кога ще спра - сигурно, когато жена ми ме заплаши с развод...

Към нея съм добавил и един самплинг пад ROLAND SPD-S както и подобаващо количество чинели:

PAISTE, ISTANBUL, SABIAN, ZILJIAN и MEINL, които редя според случая, защото за да ги накича всичките

ще ми трябват още стойки, а многото хардуер ме изнервя.

 

my_yamaha_front.jpg

my_drum_set_1.jpg

my_yamaha_left.jpg

 

Между другото, тъй като в момента съм луднал на тема SABIAN от сериите AAX и HHX, съм склонен да се

разделя с няколко от другите си чинели - 3 бр. 16" крашове, 1 бр. 18" краш/райд, няколко сплеша и т.н.

 

Ако някой се интересува да ми пусне съобщение на na4alstvoto@gmail.com или на skype: na4alstvoto.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.