Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашите барабани


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

'Ми аз пазарувах вчера и онзи ден от Цецо Русинов и съвсем "скромно" гушнах Paiste 2002 Sound Edge 14'' за 250 лева и един Аведис 18'' флет... :) За Аведис-а цената беше направо... как да кажа... Абе, цената си беше супер!!! 180 лева...

Изкъртен съм от звук и нежно удоволствие... B)

Не че цената за швейцарския Paiste не е направо кльощава! Цецо си е пич! Това е търговец! Печели от оборот, а не от бройка.

Редактирано от imperor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа............аз пьк се сдобих с една машинка преди няколко месеца......макара че не я ползвам вече,нещо ми мина мерака да свиря с нея,то не бяха полиритмики глупости,абе металска работа,нещо вече не ме зарибява,та така де.....кардана е PB DW 54004 ако не се льжа , чесно казано е добьр , няма да сбьркате ако си вземете такьв,а цената му е идеална ... 225 ЕURO ;)

 

Aко някой има интерес да го види нека ми пише на drummer_90@abv.bg ще му изпратя снимчици ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче почнах от краката за главата.......хахахах трябваше май пьрво да кажа за барабаните ми 2-3 думи,ами така де,купих си Ludwig Accent Custom , порьчах ги от Испания , черни са, кьм тях ми дадоха фус чинели Alchemy i edin "Crash 16" Alchemy , но дьржа да отбележа че не са добри , не правете тази грешка ако ви предлагат!!! Бе нали е на аванта взех ги .....хахахах ;)

 

;)

 

Ако някой иска да ги види може да ми пише на drummer_90@abv.bg и веднага ще му пратя снимки :

Редактирано от ^Drum_Master^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Онзи ден се сдобих с една малка тарамбука от Троян :metalist: Голем кеф е да се свири на нея.Има много як саунд.Тези дни може да запиша и саунд семпли :slap:

IMGP1342.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тези дни натрупах малко гиър: 20" Paiste 302 ride (thanks to eL_NinYo :metalist: ),палки Stagg 7A Maple и кожи Evans EC Reversed dot coated за барабанчето и Evans EMAD 2 Clear за касата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатична придобивка - PAISTE Formula 602 ride 20"

 

picture008rt0.jpg

 

paisteformula602wt0.jpg

 

Винтидж отсекъде :virtuoz:

 

 

Между другото ми предлагаха такъв за 150 лв.И почвам да съжелявам май :)

 

 

30473_630.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.