Jump to content
Българският форум за музиканти

..Как се свири Юръп....


zanev 70

Recommended Posts

.... здравейте на всички ... намерих това видео случайно и не можах да се стърпя -

..... ням коментар :greenangel:

.... изобщо важно е да си вярваш ..... а солото е незаменимо B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахах знам го наизуст тоя клип :):crying: най-якото е че пича сам си прави беквокалите хахахах абе целия клип е як

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А най-култови са дечицата,които така безгрижно тичкат наоколо,без да им прави впечатление какво се случва.

Мен лично ме впечатли блендата на клавира-все едно е пуснал някаква пееща детска играчка...от онези пеещите детски телефончета например. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е велико!!!!!!!!!!

най ме кефи ония чичка който ходи да настройа китарата по време на свиренето :)

звука на синтезатора също е много куул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа музиканти колеги т'ва е нагласено обърнете внимание как вокала пее под плейбека без да мръдне нарочно фалшиво и т.н.т Много добре !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да правят опити с рок, отколкото да ходят по грозни чалготеки и да им промиват мозъците с изсрани текстове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа музиканти колеги т'ва е нагласено обърнете внимание как вокала пее под плейбека без да мръдне нарочно фалшиво и т.н.т Много добре !

И аз си мисля че е нрочно... А барабаниста даже ги издава малко :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа музиканти колеги т'ва е нагласено обърнете внимание как вокала пее под плейбека без да мръдне нарочно фалшиво и т.н.т Много добре !

 

Какво имаш предвид-че са излезли и са го изсвирили така нарочно,или че някой в последствие се е гаврил с изпълнението?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Мне. Даже много натурално си ми изглежда. Просто още веднъж се доказва правилото че на барабани наи лесно се свири :punk_guitar: Такава недъгавост ,трудно се имитира даже от маистор, като изявен глухар мога да го потвърдя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.