Jump to content
Българският форум за музиканти

Школата на Юлиан Марков-"Рок Бас"


Looker

Recommended Posts

Няма я от 10-тина години. Аз имам останалите китарните, но не и тази, за да попълним колекцията. Някои от форума я имаше и беше обещал, че ще сканира, ама... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я имам със сигурност ама трябва да си разчистя килера , което ще стане в най скоро време и като я намеря ще ви я пусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сканира се ... :no:

 

Въй как бех забравил, толко ме е срам, че даже нема да я коментирам въпросната книжка сега <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверете в по-големите библиотеки. Със сигурност тази поредица я има в Народната библиотека в Пловдив, в изкуствотеката, има ги и касетките и могат да се взимат за презапис, поне преди години беше така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже имам и касетката бях си играл от дека да я записвам на компа ама ми стои като два големи файла за страна А и В нещо ме фана канапа и на ги разделих по упражнения / както си трябва /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля и аз за един екземпляр... мн ше съм благодарен :]]]

 

Предварително благодаря

 

Може по имейла - fib4ik@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре на някой хост : дата.бг или нещо подобно.

Така няма да има нужда постоянно някой да казва "пратете я"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей, народе!Вчера бях до нар. библиотека "Иван Вазов" и си потърсих тази школа и не стига, че я намерих ами и намерих и още една от 82-ра година, която е дори с още повече материал за учене!Но "Рок Бас" я дават само за читалня, което значи, че можете да я оставите да се снима на ксерокса в библиотеката и с/у 4,60 лв ще си я имате за вас, а другата школа я дават и за дом. прочит.Общо взето за кажи-речи 10 лв ще имате и двете защото си снимах и другата :).Така че ако не се качи сканиран вариант скоро можете да отиде до библиотеката и да си я потърсите! ;) айде със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, народе!Вчера бях до нар. библиотека "Иван Вазов"

Браво! ама аре да ги сканираш и качиш некъде, щото разбираш ли не всички живеем в твоя град зада идеме в твоята библиотека!!

 

та аз чакам некво развитие! аре хора!това което ще направите

1 - е безценно!!

2- цялата колекция на г. Марков ще е събрана!!

3- на много млади басистчета ще помогне!!!

 

а ние сме тук във форума да се учим,да си помагаме,и да споделяме опит!!!!

 

та аре поздрави и спорна работа по сканирането!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.