Jump to content
Българският форум за музиканти

с какви китари свирите


hrisko

Recommended Posts

И аз съм фен на натуралния финиш, даже повече харесвам, вместо лак, да има oil финиш.

 

Чия е изработката на къстъмите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

+100 за натуралния финиш, е, аз моя малко го "раззелених", но като се вижда дървото си е по-яко :)

l.jpg

 

Edit: За съжаление picvalley.net не ми дава да кача толкова голяма снимка, а myspace-a ми я намали и не се вижда чак толкова добре.

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

"Бялата" е правена от Пламен Иванов в Асеновград, Оранжевата е с тяло от Пламен Иванов, а грифа е Warmoth. И двете китари са по мой дизайн. Кафявата е Warmoth страт.

Редактирано от Kalmar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми че аз съм със полуакустична, 12 струнна (със 6 струни) китара. Марката е изключителна - Орфей, представи си :hysterical::D ... На години е приблизително 3 да не кажа и 4 пъти колкото мен... Вътре жичките и са скапани от всякъде и не работи във усилвател като се включи да не говорим и, че е със старите букси.. ползвам я като акустична и вади добър звук колкото и невероятно да ви се стори това след като прочетохте всички тия неща за нея и сега баща ми е намерил един майстор негов приятел който се занимава с китари и са решили да ми я опраят... Надявам се скоро да не се налага да навеждам глава като ме питат с к'ва китара свиря... Поздрави! ^_^:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намира ми се един Саймън & Патрик.

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2943/185841392813291680431342342728ggwhp5XpOd9J0hEP83CT.JPG

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2898/3426874046299952431342342733CqgmNB4PHfcdWqlt2ujJ.JPG

 

Извинявам се за неугледния вид на китарата и бяса. Снимал съм ги непосредствено след като ги взех. Бих нарекъл с чиста съвест стария им собственик ебати мърляча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+100 за натуралния финиш, е, аз моя малко го "раззелених", но като се вижда дървото си е по-яко :)

l.jpg

 

Edit: За съжаление picvalley.net не ми дава да кача толкова голяма снимка, а myspace-a ми я намали и не се вижда чак толкова добре.

 

Тва какво дърво е? Изглежда малко странна текстурата, неравномерна... Или си го "мазал" с нещо?

 

Аз попринцип никога не съм бил фен на натуралния финиш, освен ако няма качествена текстура или готин фурнир.

 

 

 

img_A_100942_e5cb72d26e39e93fa3226487a4909f61.jpg

Отскоро обаче имам ето тази и много се кефя как изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.