Jump to content
Българският форум за музиканти

Дойде време и за моето...


Recommended Posts

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Иво е най - НАХАВЕНИЯ музикант!!!

Къде се губиш последните дни - никакъв не мога да те отктия по чатовете.

Да не си станал сИриозен?!? :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Знаеш ли, като влязох във форума някога си, прочетох една камара самопредставяния.

Твоето също, ъв корс.

Сега изчетох пак цялата тема, но вече и с впечатления за хората, които са ти писали.

И очите ми са други. :)

 

Няма да навреди, ако напишеш по-подробно за работата си в САЩ, мисля, че не съм единственият човек, на който ще му е интересно.

 

Ииии... тази жена-саксофонистка до тебе що не се вихри по форумните дебри?

Знайш колко джемове има недооценени... сълзи ронят за една партийка...

И дуети повече да пеете...

И разни други, квит ви дойдат.

 

И благодаря още веднъж за милия поздрав, който ми пратихте на личнииии (хич не забравям)!

 

Успехи и радости само, :)

Ангелина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега изчетох пак цялата тема, но вече и с впечатления за хората, които са ти писали.

И очите ми са други.

С контктни лещи ли си, бе душа? Не ти стигна само промяната на косата, а? :)

Споко - и на хората, които са писали очите им са други (от глупостите, които сьм изписал от тогава насам)!

 

Работата ми с музика - свиря с една кавьр банда. Записахме си промо наскоро и ще му правим видео другата седмица. Аудиото мога пусна в кавьри (цели 15 парчета). Както е всеясно - US е в криза! Тукашните музиканти бягат по кораби, а аз сметките си ги плащам като security guard, но това е само временно, докато се стабилизират нещата с музиката.

Жена ми няма време да ми сготви от задачи, че какво остана ако и вьв форума почне да джеми... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Никкви лещи! И не ме обиждай на "коса", щото съм си се родила с тоя цвят (и с целия неизчерпаем спектър на русата мисловност, да не си ми на пътя)! :beer:.

 

Ще чакаме видеото с кавърите (от кризисната АмеУика - да ви имам кризата ;) ). И авторските там, дето сме почнали да ти се заканваме в една тема. Време ти е, да знайш! :thumbs_up:

 

И да вземеш да сготвиш на жената, докато тя забива солца из форума. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.