Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

1) Георги Брънеков

2) 16 год

3) Сега уча средно. Англиийска гимназия

4) Свиря на китара. Е, добре де, опитвам се..

5) Слушам доста неща.. Предимно хард, хеви, от време на време трашарии, готици, блусчета също. Когато съм в подходящо настроение слушам и класическа музика. Малко, но все пак..

6) Засега нямам все още. Въпреки че към вдъхновение май Стийв Вай и Хендрикс могат добре да се впишат. Също и Еди Ван Хален

7) Ами.. две неуспешни групи. Шитлива история. Сега в трета уж, но още не сме свирили сериозно, само една концертна песен с тях. Единствената всъщност :)

8) Странични интереси? Дедазнам.. нямам определени. Ако ми е интересно нещо - занимавам се с него. Ако не е - еми не се занимавам. Вече какво може да е това нещо е труден въпрос..

9) Свиря от 2 години насам. За жалост тази гимназия много мъчи и не оставаше много време преди, но сега обръщам повече внимание на музиката. Все още начинаещ. Свиря на Кремона :lol: Брутални китари са тва............

 

Форума е страшно интересен и полезен. Случайно попаднах тук и се радвам на късмето си, който принципно не работи в моя полза. Подозирам, че ако не съм най-малкия тука поне съм от най-малките :think: :green: Надявам се да закача нещо от знанията на всички, ще ми бъде доста полезно. И.. здрасти ви :guitar: :lol: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въъъй, от колко време никой не беше писал тука...

 

Здрасти :hello: . Добре си дошъл. То да ти кажа, общо взето годините нямат значение относно музиката която правиш, тъй че се тая :) Аз лично съм на 18, като мисля че средната възраст във форума е 22-25 :think: , но и както съм чел много глупави мнения на доста по-възрастни от мене, така и изключително разумни от по-малки от мене. Разбира се обикновено е обратното :lol:

 

Нали знаеш: Не слушай старило, а питай патило! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл на борда, колега! :hello:

Приятно и полезно изкарване (не прекарване!) тук и ето нещо, което със сигурност ще ти е доста полезно: http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=1406

 

И... евала за любимците ти - добър вкус! ;):metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за посрещането :unsure::ph34r::)

Steve_Vai вчера минах през доста темички и тия тука и тях ги оръфах, мерси <_<

JoiNT_NaTuRe от Стара Загора съм. Тука всички са яко в джаза :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Ох, пет сутринта е, на работа съм и ми писна да преглеждам новини и реших да се ъпдейтна, ей така, за спорта.

 

1) Все още си се казвам така ;)

2) Вече съм на 19 - натрупах годинка-две-три отгоре, пуснах си дълга коса два пъти и два пъти я отрязах, сега пускам пак :bravo:

3) Първи курс журналистика, СУ ;)

4) Все още се опитвам да свиря на китара. Опитах и малко барабани, за обща култура, ама нищо не стана.

5) Ето тук е по-голямата промяна - слушам предимно алтърнатив рок банди, яко гръндж, известно количество прогресив, доста повече траш, кефя се на някои блекаджии, малко джаз.. Естествено послушвам и класическите рокаджийски неща, но значително по-рядко.

6) Вдъхновението го оставих за личните драми, изживявания, спадове (или дори възходи?) в живота ми, или просто желанието за самоцелна простотия. Всякакви хора около мен причислявам към 'вдъхновителите' - които обичам, които да кажем, че не обичам, непознати които срещам, несъществуващи, които сънувам. А за музиката като вдъхновител - напоследък слушам много U2, Chris Cornell, Pearl Jam, Dream Theater, Pantera, Rolling Stones и други, за които в момента не се сещам, заради прекалено ранния-късен час, но общо взето - различни неща, както се вижда.

7) Старозагорската рок група Казан N:4 - http://www.myspace.com/kazan4, ако на някого му е любопитно с какво се занимава днешната упадъчна младеж ;) Както и едно крайно пиянско ънплъгд дуо Богаташко Момиче :)

8) Страничните ми интереси напоследък са фотография (всъщност предимно зяпам какво правят другите), театър, бърникане по аудиоредактори и подобни (евентуално събирам парички за курсове по тонрежисура - не с идеята да ставам такъв, просто ми е интересно да понауча това-онова и да разбера как стават разни врътки), като за нито едно от тези неща не ми остава време, разбира се <_< И един абсолютно налудничав сценарий за безбюджетен хорър :hysterical:

9) Накратко - пием смело и безотговорно бира, носим на дъжд, студ, сняг, вятър, слънце, комари, строежи, градски транспорт, простотия, глад, кърпим си чорапите, поим си жиците (когато се налага), горд ползувател на Н-аудио, муфтаджия на кубета (PupleHaze знае), безделник и прошляк, гаден журналист и мръсен метъл. Тоест нормален студент. Отскоро имам вече три китарки - класическата ми Кремона Р650, хайли къстъмайзд електрическа брадва и един прекрасен електроакустичен Walden G570CE, който не мога да оставя на мира, а сега точно започва сесията :ph34r:

 

И така. Наздраве на всички, и моля ви, да се усмихваме по-често! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таман се готвех да лягам след нощна и ми попадна твоя ъпдейт :)

Зарази ме с живинка и се сетих, че съм скатал биричка в хладилника!

Наздраве на днешната младеж :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък сънят за теб е мираж, м? :cheers:

 

Много вдъхновение за новата придобивка, хубава музика, която да те кара да се чувстваш особено добре, слънчево време и сухи пейки в парковете.

И късмет в изпитно време :cheers2:!

Ти много добре си знаеш какво да правиш :cheers2: :thumb up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

:pray::cheers2::cheers:

Няма нищо, важното е да можеш да свириш разни неща от Сайлънт Хил в свободното време :bravo: с любезното съдействие на Walden.

Приятни сънища!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.