Jump to content
Българският форум за музиканти

барабани


Recommended Posts

Интересувам се дали мога да си купя барабани от някой американски сайт за музикални инструменти. В смисъл дали някой може да ми каже такъв сайт с доставка до България. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist: пич, след доставката ще ти излезе по-евтино да си го купиш оттук или от Германия, повярвай ми :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих кардан от www.lidrum.com. Много е точен пичът, който се заема с поръчките. Щом те го получиха, доставката отне не повече от 7-8 дни и на митниците бързо минах. За цял сет не знам колко ще отнеме, но те доставят бързо и евтино, а и пичът ще ти помогне ако имаш някви въпроси относно някой сет барабани или ще ти препоръча нещо. При тях от България като пазаруваш с кредитна карта ще трябва по тел. да го направиш, защото иначе има някво неразбирателство между банките и те няма да могат да получат парите. Успех!

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пи4 не знам как ще ми излезе по-евтино оба4е тук най- евтиния сет тама е 2000 и кусур лв а в интернет сайт е 400 500 usd сещаш се за кви надценки става въпрос. За това си мисля да не си купувам от тук барабани щото ще се набутам много. Не знам оба4е до колко са сигурни тези сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пи4 не знам как ще ми излезе по-евтино оба4е тук най- евтиния сет тама е 2000 и кусур лв а в интернет сайт е 400 500 usd сещаш се за кви надценки става въпрос. За това си мисля да не си купувам от тук барабани щото ще се набутам много. Не знам оба4е до колко са сигурни тези сайтове

Ами след като знаеш колко са по сайтовете защо сондираш мнения оттук?:D:) Успех все пак:beer::greenball::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото нещо е,че с нашите карти май никъде не можеш да плащаш по интернет в САЩ,демек май трябва да имаш открита американска банкова сметка.На мен са ми отхвърляли резервация за 50$,а картата ми беше visa и спокойно си теглих пари,но по интернет нищо не можех да купувам или да правя резервации,защото сметката ми е в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Нали тва обясних!!! Някой чете ли постовете на другите? Когато пробвах през нета, парите се пратиха, но те не могат да ги получат и чаках около 1 месец да се върнат по автоматичен електронен път. След това се обадих по тела, казах му номера и друите глупости на кредитната и той ръчно ги изтегли. Само по тела става явно с някои сайтове. Колкото дали са безопасни, мога да кажа само за този, който поснах тук, защото вече пазарувах от него с кредитна по тела и всичко беше точно!!!

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карданът е Axis A Shortboard за 516$. Самата доставка (експрес, не обикновена) заедно с един тунер за барабани беше 80$, но по няква причина той ми направи 5-10$ отстъпка, не помня за кво. :greenangel: На митницата плащаш 20% ддс + 2% мито от цената на това, което си поръчал ако е извън ЕС + някви пари от сорта на 20лв. за опраане на документи, ма не помня вече. И ако поръчваш нещо, отиди сам до пощенската ти станция да си вземеш митническото известие, че ти е пристигнала поръчката, иначе тея от пощата няма да се сетят да ти пратят такова! :greenangel: За цял сет барабани предполагам, че доставката би била няколко стотака, но не мога да ти кажа с точност. Можеш да им пратиш е-майл. Иначе като си харесаш сет, сметни с митото, ддс-то, доставки ала бала дали ще ти излезне по-евтино и тогава купувай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някои хора се се мрънкат че тука като се продава нещо и било скъпо.ами копуваи си отвънка Danny47 те светна със доставки и сие колко грубо ще ти излезе.ти си прави сметка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.