Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушите ли ?


jaksa

Recommended Posts

Отразява ли ви се пушенето ако сте пушачи....

Разлики преди сега ..след ....

Изобщо споделете

Как ви влияе и на всеки ли вреди толкова много или въпроса е в школовката и обиграването

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без бутилка и цигара в ръка пеенето не става, копелета :)

 

И какво дали пушим? Пушим всичко. Ами (нали знаете к'во казват бабките за момченцата) ако ни стане нещо, ааа?

 

Гласът трябва да се поддържа, всеки уважаващ себе си вокал трябва да знае някои основни дихателни упражнения и с времето да достигне до оптималния си вариант на разпяване. Все пак, не трябва да има контузии на терена...

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично спрях цигарите преди 4 месеца и съм повече от доволна.. незнам за другите певци пушачи,но аз не усещах цигарите да ми пречат преди да ги спра.. гласът ми е много по-добре,при разпяване достигам до по-високи тонове,когато съм болна оздравявам три пъти по-бързо.... изобщо само положителни неща за гласа ми(но не и за нервите ми :) ) Незнам как вреди на всеки.. има хора,на които изобщо не им пречи,на мен много ми е влияело... Според мен всеки сам си преценява дали може да си позволи да пуши..... Ако наистина искаш да се занимаваш с пеене може би трябва да се замислиш колко си готов да пожертваш.. аз си рецених сама за себе си и съм доволна от резултата. ^_^:):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без бутилка и цигара в ръка пеенето не става, копелета

 

А бе батка кво да ти кажа .... и аз милех така преди време .....ама вече зимам да се замислям да ти кажа ....

И на мене ми е супер с цигара в ръка и не бутилчица а няколко ако има под ръка....

Обаче от известно време сутрин се давя като не знам кво и аз и имам чувствоот че ше си изкашлям червата е така ...

сигурно си има разлика деба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ 100%. Аз за купона казвам. Номерът е да се отпуснеш. Понякога за това се искат жертви. Друг път (много по-често) жени! :metalist:

 

Не пушете много, ама не се шашкайте! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пушенето вреди на гласа.За това не е препоръчително да се пуши ако искаш да си запазиш гласа в добра форма цял живот,защото все пак е дар божий :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чак певец не мога да се нарека, но все пак ще се изкажа по темата.

 

При мен лично, нервите, които ми се създават в моментите на спиране на цигарите, ми влошават здравето и кондицията доста повече, отколкото цигарите сами по себе си.

 

Не съм усещал някога да са ми пречели на пеенето (по-скоро опитите за такова), дори преди известно време открих, че от една точно определена марка цигари диапазона ми се разширява и в двете посоки...странно е и вероятно е по-скоро на психологическа основа, но все пак е факт :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми батка евала на тебе секи си знае за себе си при всеки е различно

еееее ся вънка току що пекна ебаси якото :no:

еми ако не е тайна сподели каква марка са цигарките белким си4ки почнеме от тях :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чак певец не мога да се нарека, но все пак ще се изкажа по темата.

 

При мен лично, нервите, които ми се създават в моментите на спиране на цигарите, ми влошават здравето и кондицията доста повече, отколкото цигарите сами по себе си.

 

Не съм усещал някога да са ми пречели на пеенето (по-скоро опитите за такова), дори преди известно време открих, че от една точно определена марка цигари диапазона ми се разширява и в двете посоки...странно е и вероятно е по-скоро на психологическа основа, но все пак е факт :wallbash:

 

Kазвай марката БЪРЗО!!!!:no:))) ще се прави оборот на булгартабак:D)) някой пробвал ли е с ориент експрес? бях получил някакво такова видение, като пуших няколко месеца от тях:D)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Иванов ден не пуша!!!!!Браво на мен!!!!!! На пеенето не знам защото от тогава не съм се напъвал ,но свиря по бърже на китара, :greenangel::hysterical: ХА-ХА-ХА

 

И Борото е същият боклук разбира се .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.