Jump to content
Българският форум за музиканти

Евгени Димитров


nb2002

Recommended Posts

Преди вместо МОТИФФ имаше МАЕСТРОТО, а сега - каквото си видял :)

 

Явно всичко зависи от лепенките в наличност и настроението :cheers2: Хехе ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам той първо смени мотиф 8 с мотиф ес-8, а отдясно му беше тритон, а сега има оазис 88 а отдясно е мотиф ес-а. не е лоша машинка оазиса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото :huh: Но за жалост не си личи че има такива машинки - звука е все така ... чалгарски напраен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не виждам кво значение има свирката или кво пише на нея..На времето Пеле е почнал да рита с пацалена топка,по-късно всички ритат с една и съща,но той стана "крал".. :hysterical:

 

Всичко е пръстчета(кунки),братя,..още повече пък и когато има бол пара и можеш да си купиш квото ти е кеф! :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо чак толкова против Маестрото, добър музикант е, но няма вкус за звук, той на Мотифа все си свиреше най-сладникавата комбинация пиано със стрингс, та ако се надява, че Оейзиса може да изкара малко по-добър звук пиано и стрингс... Но да му е честит, хубава машина е иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа!!!

 

При положение, че дрънчи с все едно и също пиано, да вземе да направи една томбола от клавиристите във форума и да ПОДАРИ най-грозния клавир от тези на сцената на един от колегите!!!

 

Ще направи наистина едно добро дело!!!

 

НО ЕДВА ЛИ :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това дадох примера с парцалената топка и Пеле.

При положение,че човекът разполага с "Hamond",само едно пиано на Yamaha(не синти,а само ел пиано) му е предостатъчно за това което свири(да озвучава вицовете на шефа си :) )..Пък нали знаете,че в 'Куку бенд' шуробаджинащината е в основата на всичко-ти си приятел,ти си съученик...ставаш за бенда ;) . Е,сега вече си имат и истински пианист-това момче зад "маестрото",което свири на всички участници от мюзикайдъл(ако не се лъжа)-считам,че момчето е много на "ти" с клавишите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе мен оейзиса да ми даде , няма да го върна . Иначе кво като ползва едно пиано - след това в студиото бол само синтове ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А те пък Ку-Ку бенд едни студийни записи правят, едно чудо, световни образци в звукозаписната индустрия - Депеш Мод и Масив Атак мислели да ги викат за новите си албуми :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо го нападнахте така маестрото, вярно е че ползва предимно пиано-блендите, но с оглед на кашовете които свирят и с оглед на това че са сравнително голям бенд (3 духачи, 2 китари ит.н.) какво да свири??? някакви извънземни бленди ли - естествено че за него остават пиано и хаммонда, той си е и класически пианист, отличен при това, не може да свири джаз, затова взеха може би и Кристиан Илиев (втория пианист) да свири с тях.

 

а такива инструменти има защото може да си ги позволи, за студиина работа а защото те са и шоу, а в едно шоу и имджа е много важен. нека не се озлобяваме защото ние не можем да си купим оазис, аз даже се радвам че поне един музикант в БГ има оазис, защото втори такъв сигурно няма да има в близките няколко години, друг е въпроса че цената на оазисе е нереалистична (~7000€), защото той не е кой знае какво повече от мотиф хs а един мотиф хs е два пъти по-"евтин"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развалихте ми представите за студийния звук :hysterical:

Иначе е верно , че е супер музикант и лично според мен не му е там мястото ... но!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това дадох примера с парцалената топка и Пеле.

При положение,че човекът разполага с "Hamond",само едно пиано на Yamaha(не синти,а само ел пиано) му е предостатъчно за това което свири(да озвучава вицовете на шефа си :icon_shithappens: )..Пък нали знаете,че в 'Куку бенд' шуробаджинащината е в основата на всичко-ти си приятел,ти си съученик...ставаш за бенда :recourse: . Е,сега вече си имат и истински пианист-това момче зад "маестрото",което свири на всички участници от мюзикайдъл(ако не се лъжа)-считам,че момчето е много на "ти" с клавишите.

А теб какво точно те накара да мислиш, че Евгени не е добър клавирист? Освен това - ти като решиш да си правиш банда какво правиш? Отиваш в Полски Тръмбеш да си търсиш музиканти, че да не ти се окажат познати ли? Естествено, че в една група свирят хора, които се знаят от преди това.

 

 

защо го нападнахте така маестрото, вярно е че ползва предимно пиано-блендите, но с оглед на кашовете които свирят и с оглед на това че са сравнително голям бенд (3 духачи, 2 китари ит.н.) какво да свири??? някакви извънземни бленди ли - естествено че за него остават пиано и хаммонда, той си е и класически пианист, отличен при това, не може да свири джаз, затова взеха може би и Кристиан Илиев (втория пианист) да свири с тях.

 

а такива инструменти има защото може да си ги позволи, за студиина работа а защото те са и шоу, а в едно шоу и имджа е много важен. нека не се озлобяваме защото ние не можем да си купим оазис, аз даже се радвам че поне един музикант в БГ има оазис, защото втори такъв сигурно няма да има в близките няколко години, друг е въпроса че цената на оазисе е нереалистична (~7000€), защото той не е кой знае какво повече от мотиф хs а един мотиф хs е два пъти по-"евтин"

Напълно съм съгласен!

 

Не знам, аз очаквах в този форум да срещна повече хора, които да са над тези неща, които вълнуват обикновенния човечец. Това си го мислех, защото според мен музиката развива хората към нещо по-добро. Но явно съм се лъгал. Или повечето хора тук не са музиканти(поне в душите си), или теорията ми е погрешна. Постоянно се сипят плюнки по някой, мерят се п****, спори се за глупости и т.н. Постоянно чета изказвания - мразя чалгата, Азис не е певец, Металика за нищо не стават, Евгени Димитров е мижитурка, която си мисли, че скъпия клавир ще свири вместо него(Ми дайте да сложи един PSR E213, щото и без това само за пиано ще го ползва.). Не знам, наистина, понякога много се разочаровам от някои хора, които се имат за музиканти, а в същност проявяват музикална култура по-ниска от хора, които не знаят какво е До мажор, но за сметка на това имат уши и чуват това онова!

Съжалявам за леко острия коментар, но просто не се стърпях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.