Jump to content
Българският форум за музиканти

На колко години започнахте да свирите?


axxess

Recommended Posts

Аз започнах на 12 години да се занимавам с класическа китара , а една година по-късно хванах и електричката, но отначало не бях толкова зарибен по свиренето. Но всичко се промени когато си изтеглих дискографията на АЦ/ДЦ - промениха ми начина на живот - с тях започна всичко , Енгъс Йънг ми беше идолът, всички песни се знаеха наизуст. След това вече отидох на концерта на Пърпъл в София и оттогава Ричи ми стана любимият китарист, а Рейнбоу любимата банда.Но Ей Си означават много за мен. А сега съм вече на 15 години и все още си бича яко, но свиря песни на много повече групи оттогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

@ianev_94 Трябваше да дойдеш в Белград на 26 май ... Беше невероятно. Ангъс пак щеше да ти стане идол. :godbless:

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24 :huh: ей така ми дойде отвътре и тръгнах на уроци :thumbup: пълен музикален инвалид, обаче ми е кеф да си "свиря" (разбирайте дрънкам) на китарката. Сега вече 1 година се пъна над школата и нотната тетрадка, обаче ми е мн яко и не мисля да спирам :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Свиря от 1990, колко от вас бяха родени тогава?

 

Ами аз запърви път пипнах китара като бях на осем, демек някъде към '84.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11-12, ама тогава само дрънках, но с мерак! Сега съм на 42 и все още не съм сигурен, че мога да свиря... Не съм преставал обаче да се опитвам :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.