Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ей, най-накраяяя... след хиляди изписани думи в тая тема се намери някой, който е успял. БРАВО!

 

Mandaley, Sihaya, дано ви излъчат по време на кастингите. Ще следим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поздравления и от мен!!!!! Кажете не само кога да се гласува, ами и ако имате информация кога точно ще излъчат вашия кастинг.

 

И все пак, Мониииииииии, не мога да повярвам! :angry: Знаеш колко съм ти фенка, няма смисъл да ти го казвам И ТУК...., направо не е за вярване, че са били толко тесногръди... мамка му, така ми се гласуваше за теб :drummer:

 

Sihaya, СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ!!! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Ели, Infinity :)

Все пак няма как да продължат всички, нали? Така е преценило журито, така е направило. :) За мен е важен опита и поуките, които си извлякох от това участие :)

 

Благодаря и на Sihaya. Тя е 100% доказателство за това, че когато човек може и иска нещо, то всичко останало е преодолимо! Много ми е кеф за нея и съм сигурен, че и вие ще се убедите в това. Радвам се и за останалите мои приятели, които стигнаха да малките концерти. Няма да казвам кои са, разбира се, за да не намаля интереса... но ще ви пусна жокерче, че един пич, който се яви с тениска на Manowar, ако не се лъжа, е на малките концерти. Така че ще има какво да се види :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

XeRo, теб що не те пуснаха бе бате?

 

Нямам си никаква представа, даже 1вия кръг не минах, затова реших догодина да се правя на палячо и да изкарам нещо супер фалшиво, че да ме вземат :))) Интересното е че журито остана доволно от изпълнението ми ама явно без никакав смисъл :)

 

Евала на всички, които са минали и са стигнали до концертите !!!! :) :)

Отваряме телефонна централа и почваме смс-ите :)

 

Това момче с тениската на Manowar явно ще е интересен, ако ще пее яко рок и метал направо ще го благославя !!! :) :) :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, пичове (Sihaya е дама, но ще ми прости, надявам се, за обръщението...)!

 

Аз пих, спах и не отидох на кастинга, но искрено се радвам, че някой съфорумец е успял! И да пеете рокендрол, ей! :)

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mandalay - Наистина пича с тениската стигна,но сега беше с тениска на Whitesnake :D:):) Има страхотни певци,така че ще е интересно,благодаря ти за думите :) И да идваш да ни гледаш наживо,че ако не дойдеш :ph34r::) :) :)

Редактирано от Sihaya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на успелите,и аз стискам палци-само ЧЕ много се ядосвам когато журито започне много да умува и да дава противоречиви съвети-ПАЗЕТЕ ИНДИВИДУАЛНОСТТА СИ, :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Mandalay и Sihaya за успеха!!!

Радвам се, че все пак има хора оценени по достойнство...

 

Стискам палци и телефони, Sihaya! :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски много се радвам за успелите за мацката shihaya ,абе въобще явно сме си талантливи българите,не разбирам само защо продуцентите на предаВането излъ4ват само некадърните изпълнения??!!!.Да телевизията иска КРЪВ И СЕИР. Имам само едно въпрос4е понеже много се изписа по тая тема.а аз имам ли4ните си убеждения има ли нещо нагласено в кухнята на предаването,в смисъл хора с връзки или нещо направило силно впе4атление на тези които са продължили напред.Ясно ми е разбира се,4е подписването на декларациите не ви дава право да изнасяте това което се слу4ва там,но все пак вкю4ете са като анонимен потребител и ракажете..........защото аз видях много неща (и не само аз )и тотално промених представата си за формата.Но за тези които са попаднали там благодарение на гласа си (и никаква друга помощ) ЕВАЛА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година реших да не участвам в Мюзик айдъл 2.

Стига ми, че миналата година бях.

Сега съм на други конкурси - само за народна музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно докъде ще стигна ,въпреки килограмите... опера не допускат в този формат,за голямо съжаление... а за джаз-ах дано може да се пее :) Ще е страхотно :) А сега ще е шоу със свалянето на килограмите :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ поздравления и от мен :) Стискаме палци :) и ще гласуваме като му дойде времето :)

ПП:А аз не разбрах-излъчили ли са те вече по телевизията?Ако да-ще се намери ли някакъв линк :blink:

 

Поздрави и успех:Лили :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.