Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

(пейсмекър, спейсмен, пии с мен, гей с мен, спи с мен (летс минет)) :) :) :hysterical: аз сам от тези които са против-веднъж за малко да отида на кастинга за хора стават звезди-и съм много благодарна на себе си че не отидох.Но това не се отнася за всички -просто това не е моят път B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли ми се струва ,че в тия предавания сякаш отделят повече време на най- големите идиоти?Пускат само някви кретени,имам чувството ,че тия дето наистина пеят добре не предизвикват такъв интерес като разни отявлени музикални инвалиди ...а уж се прави за талантливите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова... казвам го от кухнята, дето се вика :offtopic-001:

Аз стигнах до 80-дестицата, но днес ме отстраниха и даже съм доволен. :crying:

Стискам палци на мои познати, които наистина могат да пеят, да не си направят гаргара с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така ;) Днес минах в 40 :) Изтеглихме си песните за утре и на мен ми се падна Мария Нейкова "Светът е за двама". Май пак ще падне яко недоспиване... усещам натам вървят нещата :) Хайде утре ще се разбере истината :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отстраниха ме защото направих бек-вокалите в наш'то квартет (другите казаха, че не могат да правят гласове) и на журито им е изглеждало, че не съм се откроил достатъчно. Явно аз не съм разбрал каква точно е идеята на думата "квартет". Явно идеята не е да се направи една песен (която не е за четирима души) така че да звучи добре в подобно изпълнение, а да изпъкнеш пред "другарчетата". ;) Все пак се надявам да ни излъчат другата седмица, за да се чуя, може би просто не съм се справил добре :)

Както казах, не съжалявам, дори напротив. Сега имам отново зелена светлина за моите си проекти :) Пък и всяко чудо за три дни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях те и те познах :metalist: , аз си викам - са дано да излъчат прослушватено му ала бала то .... :metalist:

Хаха те ако го пуснат просто незнам :metalist:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и такаааа :huh: Минах в 18 избрани за малките концерти.. избраха 9 момчета и 9 момичета :headbang: Не мога да повярвам ... Бях в потрес като чух решението на журито :) Да стискате палци и като дойде време за гласуване се надявам да ви хареса моето изпълнение и да гласувате за мен :) :) :D

ПС

Mandalay - благодаря ти за подкрепата:) Ти се представи страхотно и наистина много хора,които заслужаваха да останат си отидоха много рано.. :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и такаааа :) Минах в 18 избрани за малките концерти.. избраха 9 момчета и 9 момичета :) Не мога да повярвам ... Бях в потрес като чух решението на журито :) Да стискате палци и като дойде време за гласуване се надявам да ви хареса моето изпълнение и да гласувате за мен :) :) :)

ПС

Mandalay - благодаря ти за подкрепата:) Ти се представи страхотно и наистина много хора,които заслужаваха да останат си отидоха много рано.. :(

 

Ще пращаме смс-и за теб !! ;) ;) :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sihaya, браво! Наш човек, ще стискаме палци и гсм-и за теб!!! ;)

 

Mandalay, не мога да повярвам че са те отстранили. Чувала съм ти нещата поствани във форума и смятам, че отвсякъде заслужаваш да си в 12-цата.

Сигурно това, че си решил да държиш на качествения квартет и не си се опитал да "изпъкнеш" не е било оценено по достойнство.

Майната му, това шоу не е критерий! Ти със сигурност знаеш, че е така, тъй че да не ти пука. ;)

 

П.П: Да правиш авторската си музика е далеч по-стойностно занимание, отколкото да се вържеш с договор, който да те ограничава по много параграфи.

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.