Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не му викай на Славчо Гарван, че се обиждам :lol:

 

Ахаха, чак сега го виждам това!

Добре, поправям се на пуяк, вместо гарван. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питате повече му отива "мисирка"...някакси по-селски звучи,в синхрон с изпълненията му :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен с отношение по темата!

Аз съм на 17 на кастинг (Пей с мен). Дори не знам как се навих да се запиша! Може би защото сумата си заслужава да опиташ, макар че не ми е ясно как се дават толкова пари. И аз вече 9 години си имам публика по заведенията и може би , ако ме отрежат няма да ми стане особено приятно. Но все пак трябва да сме куражлии! Ако човек няма самочувствие съвсем ще се изложи.

По отношение на чалгата, нямам проблем и с нея. Работила съм и в двете среди. Знам колко много "естрададжиите" ненавиждат "чалгадджиите" и обратно. Хора, пейте каквото ви е на душа! Но, правете си по някое друго записче понякога, за да се чуете отстрани! Много помага. Ако пеете за удоволствие, нищо не ви пречи да се съсредоточите в определен стил. Ако обаче сте решили да изкарвате пари с музика- поослушайте се! Разнообразието е печелившо.

Успех на всички на кастингите (нали и аз съм в кюпа)! Аз от сега психически се подготвям за поражение (за да ми е по-малко гадно).

Боби, определено ще дойда да си попеем някоя вечер, ще бъде весело. :thx:

 

Значи на 17-ти ще се видим с тебе :greenangel::hooray: аз съм от 13:00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че най-накрая пристигнаха документите и за "Мюзик Айдъл".

Това, което ми направи впечатление е, че са дали две дати. Веднъж ме викат на 15-ти от 9.00 сутринта за "среща с водещите и продуцентите на предаването" и втори път на 17-ти от 14.00 и двата пъти в хотел "Експо" (втората дата, разбира се, съвпада с датата ми за "Пей с мен"). Та мисълта ми е, ако някой от вече ходилите на кастинг е наясно, на тази така наречена първа среща с водещите, предварителната селекция ли се провежда, а на втората евентуално пред журито или просто си ни викат ей така и на 15-ти, да ни загубят времето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Мисля,че Ива е имала в предвид,че на 17-ти е на кастинг :punk_guitar: не,че е 17 годишна :punk_guitar:

Благодаря за уточнението! Макар, че според мен е повече от ясно.

Айде пак БЛАГОДАРЯ. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сте ли забелязали по бТВ как една (или бяха две..) седмица преди прослушването в дадения град съобщават на всички да се скупчат там на едно място... Аз не съм чул някой тази година предварително да е получил документи за Мюзик Айлдъл.

 

Май наистина това е системата - пълен хаос!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви моля скъпи колеги, кажете ми дали има някой сред вас, който се е регистрирал за Music Idol 2, а не е получил документи?!

И дали когато сте се регистрирали сте получили email с потвърждение, че заявката ви е приета? Защото аз миналата година до последно се колебаех дали да ходя на МИ, а сега ми се искаше да "поспортувам", а кастинга започва от утре, аз не съм получила нищо и съответно няма как да отида....

 

Благодаря ви предварително за мненията!

 

Поздрави,

Милена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Регистрирах се. Нищо не съм получил. Мисля да ида на някой кастинг, да видя опашката и да си тръгна :tomato:

 

 

Ами айде с теб да ходим заедно да гледаме опашката? whistle.gif

 

Кво ше каеш, а? smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се регистрирах, отговор на мейл не са ми върнали, но документи ми пратиха. Идвайте всички утре в 9.00ч в хотел "Експо", при Експоцентъра. Знам, че и на другите кастинги е имало такива, които не са си били получили документите, но на място са се регистрирали, така че никой няма да върнат. Който ще идва, да ми хвърли едно око на профила, да ме види как изглеждам и да се обажда утре ако ме види, да си кукаме заедно :tomato:

 

P.S. Честит празник на всички, кой каквото си празнува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се регистрирах, отговор на мейл не са ми върнали, но документи ми пратиха. Идвайте всички утре в 9.00ч в хотел "Експо", при Експоцентъра. Знам, че и на другите кастинги е имало такива, които не са си били получили документите, но на място са се регистрирали, така че никой няма да върнат. Който ще идва, да ми хвърли едно око на профила, да ме види как изглеждам и да се обажда утре ако ме види, да си кукаме заедно :D

 

P.S. Честит празник на всички, кой каквото си празнува.

 

Ами, така ще да бъде :)

Айде до скив! ;)

 

Милко, кога ще ходим, обич?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това беше най-големия ТАШАК! :hysterical: Събраха хората от цялата страна в 9ч. сутринта, за да ги снимат! Държаха ги един час на студа, караха ги да викат и да размахват някакви измислени плакати, режисьора крещя като изтърван и накрая отпратиха всички, чийто час за прослушване е в другите два дни. Говоря във второ лице, защото като видях накъде отиват нещата им теглих една майна и отидох на кафе докато минат въпросните снимки, после само се информирах какво става и си тръгнах. Ебаси подигравката! Въобще не знам дали ще отида в Неделя следобяд на прослушване. Особено при положение, че сутринта съм при Станисляви... :D

Поне един от организаторите като го попитах какво ще правят хората от провинцията, които са дошли заради някакви снимки, а прослушването им е след 2 дни, той твърдеше че за тези хора ще има осигурени нощувки, само да им кажат, че имат проблем и всичко щяло да е наред. Дано наистина да е така, защото иначе ще е голяма гавра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.