Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

ЧЕСТИТО НА ЧЕТИРИМАТА ПОБЕДИТЕЛИ!!!! БЯХТЕ СТРАХОТНИ!

:):):P:pray:

 

[в тази тема - по- откъм вокалното да се изкажa :D]

 

ДЕНИ, ти пя толкова жестоко RESPECT, че се просълзих направо - така добре се видя колко много си се развила от началото (не че не се бях разкрещяла от кеф и първия път...). И под "развила" нямам предвид, че тепърва сега си научила разни технически неща - разви се като певица в пълната си прелест!!! Мисля, че най-добрият избор за песен беше твоят, точно затова, защото направи един нов вариант и им показа за какво става дума!!!!!!!

Изобщо, много много ти стисках палци, но (сега вече) мога да си призная (нещо, което смятах за глупаво да споделя преди), че поне няма да се притеснявам, че някой ще ти налага музикален стил или каквото и да е :rockon: . Ти си от малкото участници, които вече си имат стил. ЗАПАЗИ ГО!!!!!

 

В тоя ред на мисли, за Томата също бая се притеснявам... Но и много много му се радвам - тук просто цитирам Mandalay и всички, изказали се в темата за Music Idol в говорилнята:

ДА ЖИВЕЕ РОКЕНДРОЛЪТ!!!!!!!!! :music336::thumbs_up:

 

 

Абе... каквото и да си приказваме, има страшно много талантливи хора в България - тези, които наблюдавахме тия месеци, ми напълниха душата от кеф! Трябва да сме горди и щастливи заради тях!

БРАВО, ДЕЦА!!!

:blush::yahoo::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво , Дени, браво , момиче. ;):pray::););)

 

За мен ти си победител.

Да не си посмяла да се сдухаш след финала.

В теб има много много талант. Ти показа на всички плямпащи безмислени хора че не трябва да се обръща внимание на празните им приказки , показа им го с пеене и чар.

За съжаление в това шоу не всичко зависи от таланта на човека , по скоро е рекламна кампания на мобилни оператори и фолк звезди... :nono::) ......,

а също и пример за простотията народна , да не споменавам имена на участници... :metalist:

Както споменах по - горе , за пръв (и може би за последен път) гледам докрай подобно шоу.

 

Пожелавам ти много , много успехи за в бъдеще , много много публика на твои изяви и едно огромно БРАВО за твоето представяне.

И нека силата бъде с теб... :godbless::godbless::godbless::godbless::godbless:

 

 

 

 

п.с. Единствената ми утеха е представянето на Тома. Ако друг(а) бе спечелил щеше де е истински XXL канал. Браво и на него , той е от на'ще... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Франсоа. От малък се занимавам с музика. Пея в хор от 1-ви клас и общо взето знам всичко за постановка дишане и т.н. Тенор съм.

Смятах да се запиша тази година , но мисля ,че не съм зрял още точно за Тазгодишния мюзик айдъл. На 15 години съм от град Варна. Започнах да се подготвям за следващата година и незнам колко кураж ми трябва ,за да се справя:yahoo: Дайте ми някъкви съвети за Всичко което се сетите. Ще съм ви благодарен. Малко надъхвация няма да ми е излишна:girl_cray2: Благодаря ви. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !!!!!

Мисля че е време да ви благодаря за всичко,което направихте за мен през тези три месеца :hysterical: Бяхте наистина страшно надъхващи :punk_guitar: Четях всичко,независимо че рядко успявах да отговарям и наистина нямам думи за коментарите ви :thumbup: Благодаря ви за милите думи,за страхотните коментари,за градивните критики,за готините коментари,за наистина точните ви мнения... благодаря на всички,които отстояваха мнението си и защитаваха своите любимци,но и не ни спестяваха критики... Наистина страшно много ви благодаря за критиките,защото те ми помогнаха много и наистина се заслушвах в тях. :)

Благодаря ви и затова,че не се заслушвахте много много в коментарите на жури ,водещи и т.н. а винаги успявахте да погледнете реално на изпълненията ни!!!!!!

Страхотни стееееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ПС И имате една почерпка,само трябва да се разберем къде и кога :recourse::):recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Поздрави :bravo:

За мен коментарите на журито в повечето случай бяха абсурдни (с малки изключения) и то не само към теб, ами към почти всички участници.

Иначе най-много ме изненада Фънки, който в началото ти целуваше ръката, а в последствие имаше някой много грозни комнтара от него. Въпреки че на мен ми харесваше повече в началото, през цялото време беше много добре, а изпълнението ти на Шоколад много ми хареса, за разлика от други хора. Единствено на Шер песента ти беше малко по-слаба от останалите, но може би е опт това че към Шер съм по-взискателен.

Пожелавам ти успех и да се надяваме скоро на твой албум. Ще е първия албум който някога ще си купя (до сега не съм купувал само свалям) ;)

 

ПС: Много исках да чуя нба финала да изпееш The Best на тинчето, но за жалост не стигна до последния кръг ;)

Редактирано от SprockeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.