Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Айде стига толкоз ала бай Тотю Чушката, дето е все наопаки, а?

Песните, които учат са три и ги учат за 3-4 дни - та к'во по напред - кантото ли/аранжимента ли/текста ли?

Т'ва не е инструмент - сядаш/пилиш и готово, и не са от 30 години в бранша. Да не говорим, че аудиторията на предаването е близо милион души, та има и известен стрес...май? Като добавим и живото свирене/пеене - май доста повече от добре се справят. Щото това не е като в кръчмата пред 50-100 души...

 

Отдавна не съм писал такъв тип мнения, но в крайна сметка такава липса на обективна оценка намирам за прекалена. Аз гледах изпълнението във VBOX мисля и чак когато се разплака Деница и коментираха проблема разбрах, че е имало такъв - макар че на няколко пъти си личеше, че има нещо нередно. А пък не съм такъв фен на Кабаре, че да знам текстовете наизуст.

Децата се справят повече от добре, някои от тях значително по-добре от действащи "звезди" ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ Един с едно мнение - друг с друго. Не казвам, че не могат да пеят - обратно дори. Но просто някакси не ми се връзва с това Que.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига толкоз ала бай Тотю Чушката, дето е все наопаки, а?

Песните, които учат са три и ги учат за 3-4 дни - та к'во по напред - кантото ли/аранжимента ли/текста ли?

Т'ва не е инструмент - сядаш/пилиш и готово, и не са от 30 години в бранша. Да не говорим, че аудиторията на предаването е близо милион души, та има и известен стрес...май? Като добавим и живото свирене/пеене - май доста повече от добре се справят. Щото това не е като в кръчмата пред 50-100 души...

 

Отдавна не съм писал такъв тип мнения, но в крайна сметка такава липса на обективна оценка намирам за прекалена. Аз гледах изпълнението във VBOX мисля и чак когато се разплака Деница и коментираха проблема разбрах, че е имало такъв - макар че на няколко пъти си личеше, че има нещо нередно. А пък не съм такъв фен на Кабаре, че да знам текстовете наизуст.

Децата се справят повече от добре, някои от тях значително по-добре от действащи "звезди" ...

+1

 

Вчера Деница за пореден път ме изненада, явно езиците й не са проблем. Нейната беше една от най-трудните песни, другите бяха на Нора и Пламена. Дуета със Шанел също го бяха подготвили страхотно! Радвам се, че дени има подобрение с "Рто"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ае.. може би вече сте го коментирали, ама не ми се гледа назад - уат да фак са тия певци и певачки, които за 1 седмица не могат да научат един калпав текст и после реват, че им се скапало ю-то?!!!! :metalist:

 

Гледал-недогледал, ама да коментира! :girl_witch:

Участниците на елиминация имат по-малко от 1 ден да научат песента с която трябва да се защитават.

К'ва седмица, к'ви 5 лв??? :angry:

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Мислила - недомислила, ама възразява!

На този етап всеки може да бъде на елиминация, така че не мисля, че почват да си учат песновката след понеделника.

Редактирано от Stoyko Lisichkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ти може да мислиш или не мислиш, но е факт, че учат песента в последния момент.

Съобщиха го няколко пъти по ТВ.

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stoyko Lisichkov, не си първия, който го коментира това с текстовете, макар и в тази тема да си първи (струва ми се).

Първо: За концертите в Понеделник всеки има по 3 песни - соло, дует/трио, обща. Задачата им се дава в Сряда след елиминациите и има 4 пълни дни за ученето на тези 3 песни. Във вторник се определят песените за елиминациите, а в Сряда ги пеят. Ха сега ти ми кажи, кога си учил текст на непозната песен (често песните, които пеят са им такива) за един ден и на следващия да я изпееш при такова напрежение (номиниран си) и пред толкова голяма аудитория (хем предаването на живо, хем пеенето).

Сори, че повтарям някои от отговорите преди мен, но не можах да се стърпя да не отговоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да прекратим спора! Малко назад се връщам, обаче от рок концерта съм много разочарована. Двама китаристи и китарата не се чува. Беше нещо страшно оркестъра! Пък и кажете ми, как ви звучи Crying in the rain с тромпет?! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си беше добър аранжимента и звука специално на това парче.

 

Аз иначе съм доста изненадан как са изгонили Шанел, като това момиче най и отиваше да спечели шоуто. Странна (и тъпа) работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха сега ти ми кажи, кога си учил текст на непозната песен (често песните, които пеят са им такива) за един ден и на следващия да я изпееш при такова напрежение (номиниран си) и пред толкова голяма аудитория (хем предаването на живо, хем пеенето).

 

нещо не разбрах, се'а ше ставаме ли идоли или напротив.

Напрежението за номинациите ще го пропусна щото трябва да си много лабилен психически, за да ти влияе. Сиреч първо условие за добър работник в сферата на шоубизнеса - неспазено. И за аудиторията, ако не можеш да се изправиш пред хората кому ... търсиш там.

Второ - каква друга работа имат. Трето - лесно няма, а да си звезда е още по-трудно и се изисква огромна дисциплина. За съжаление няма място за хленч. Четвърто - за 4 дена ако не можеш да научиш 3 песни иди при майка си да ти разправя колко си хубав/а.

Баси аз излизам в 8.00 от нас и се прибирам в 2.00 и гледам по 2 текста в семицата да направя при това без конкурси и др. булшит.

Баси мърдосаното поколение. Не можели за един ден да научат текста - ми вкъщи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Не мога да намеря много думи след последния концерт.... всички бяха невероятни, а Дени направо зашеметителна, стояла съм с отворена уста и потрепервах, докато пееше българската песен (за която Дони преди това бая отнесе) - изводът е, че КОЙТО СИ ГО МОЖЕ, СИ ГО МОЖЕ!!!

 

Всъщност първо се изкефих адски много на Тина - на фона на пеенето на Нора (моите уважения пред страхотния й глас) и Пламена (също страшен талант), които винаги искат да покажат всичката си сила и можене, всички техники и чудеса във всяка една песен и понякога просто прекаляват, Дени изпя "What's love got to do with it" с толкова мярка, вкус (после Фънки ме цитира :godbless: ), премерено, уверено и професионално!!!! Ето това ми харесва най-много - да знаеш кога какво искаш да направиш, какво точно въздействие и внушение трябва да има дадена песен и да го направиш с усет!

 

Между другото всички се представиха в страхотна светлина и концертът беше истинско удоволствие за слуха, очите и душичката :) Браво, деца!

 

 

 

Но най-вече искам за последен път да кажа:

ДАВАЙ, ДЕНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:bravo::bravo::yahoo::pray::dance::happy:

 

:)

Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дени, за мен беше голямо удоволствие да те гледам и слушам през тези месеци докато траеше Мюзик Айдъл!!!

А другото, което искам да кажа е...

Хеви Метъла победи!!! Не мога да повярвам, че в чалгаристан Music Idol стана метала ТОМА!!! :pray::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Дени, за мен беше голямо удоволствие да те гледам и слушам през тези месеци докато траеше Мюзик Айдъл!!!

За мен също, надявам се, че вече има предложения и ще продължи да се занимава с музика, защото сега е златният момент да започне! Много успех и пожелавам, щом стигна до финал, тя е една от НАЙ-ГОЛЕМИТЕ! :)

 

П.С. Дени ни е обещала почерпка, ще чакаме! :) :) :)

Редактирано от radoslava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.