Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Чудно защо няма тема за новите "talent show"-та в България. Но на мен ми е любопитно дали има хора от форума, които са се навили и ще участват. Ако има, не се крийте, а кажете, за да ви стискам палци. ;)

 

Всеки, който има интерес, нека сподели мнението си по темата. Може да е интересна дискусия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Записах се за Мусиц Идол 2. Въпреки това съм сигурен, че Пей с мен (пейсмекър, спейсмен, пии с мен, гей с мен, спи с мен (летс минет)) ще е много по-добро, по-интересно, по-вълнуващо, по-културно и по-интелигентно. Още не съм получил нищо от тях, може и да не получа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Пей с мен" трябва да е на поредния "разлай кучетата" проект на Слави?

Не съм запознат.

 

Беше ми любопитно всяко 1-во предаване от типа:

- Music Idol

- Big Brother

- Танцувай/пей с мен

- Star Academy

- Survivor

- Острова на изкушението

и т.н.

 

Толкова комерсиално са направени този тип предавания, че губя интерес да гледам 2-рите, 3-тите и т.н. части!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм се записал, щото все още пея все едно слон ми е стъпил на ушите <_< , но тези които могат, няма какво да губят според мен...

Апък точно Unicorn дето я е пуснал тази анкета трябва да участва, щото аз вчера примерно сума ти пъти си слушах "When A Blind Msn Cries", ама не в оригинала.. :cheers2:

Тва е мойто мнение - който ни играе, ни пичели...:)

За "Пейте с мен" все още имате шанс да се запишете. Ако оставим настрана другото, тва са си 500 бона, е, хора;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В стар академи примерно много бягаха от основната идея, а именно "пеене". Обръщаха страшно внимание на външен вид, сцен. поведение, които са важни!!!

 

НО НЕ И КОГАТО ПЕВЕЦА Е ФАЛшИВ С ПОЛОВИН ТОН!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, аз съм на мнението, че Music Idol би трябвало да е по-доброто предаване, защото идеята зад него е била изпитана стотици пъти, а и в Америка примерно това е най-гледаното шоу, правено някога - рейтингът му е адски висок във всички страни. Това, което не ми се нрави в Пей с мен, е, че го пускат нарочно да се противопостави на bTV, а концепцията му ми се струва много недоизкосурена. Доколкото разбрах ще става въпрос за дуети с известни изпълнители и отзад, разбира се, Куку-Бенд. Въпреки че наградата е примамлива, сякаш не го рекламираха адекватвно и на време - за участниците е мистерия в общи линии (аз самият научих преди два дни).

 

Лошото за Слави е, че Idol форматът е лицензирал излъчването на кастингите и никое друго шоу от такъв характер няма право да показва как се е стигнало до избора на певците-участници. Това много орязва възможностите за добро предаване, защото кастингът и предварителните кръгове са една от основните атракции. В крайна сметка най-важни са състезателите - ако те са интересни и можещи, предаването ще върви. Аз предчувствам, че едното от двете шоа ще претърпи лош обрат. Но както каза Иво - that's business. :yes:

 

Що се отнася до певците, успешно участие по телевизията може да даде голям старт за кариера, но това, което е притеснително, е обвързаността ти в последствие. Предполагам повечето от вас знаят, че всичките тия клипове, записи и маркетинг на изпълнителите струват много пари и те винаги се "пишат на задника" на певеца/певицата. Изглежда приказно, но всъщност тия кинти са като дадени на заем и трябва да се върнат на компанията продуцент. А и надали ще имаш възможността да правиш "некомерсиална" музика.

 

Иначе, с няколко неща наум, аз бих се записал, но не се чувствам достатъчно силен. Но кой знае, догодина? ;)

 

Termy, само ти ли си единственият смелчага?! Няма никой друг. Ах, как се криете! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми мине котка път и някакви непредвидени обстоятелства не ми попречат, мисля да се пробвам и на двете места. (Що няма такъв отговор? Не може ли?) :yes:

 

Ако трябва да избирам едно от двете: "Мюзик айдъл"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Music Idol.

 

Каквото и да е журито, кастингът ще е FUN :)

 

Нито е важно да спечелиш, нито да участваш, а да се забавляваш, независимо от резултата :recourse:

 

Успех на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не гледам подобни бози. Дано пак има из нета подборки на най-яките изроди от кастингите. С нетърпение очаквам "8 кокошки съм заклала" изпълнен на два гласа, както и култът "Here I Gо Again" модулиран с още 2 октави "към края"... :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе къде може да са запиши човек за пейсмен?

 

Нимоа намера ни сайт, ни кост?

 

МаМеМиМоМу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май пестят от рекламата, за да има за награда :thumbs_up: Ето, цитирам горе-долу пълното инфо:

 

"За да се регистрирате успешно, трябва да напишете и изпратите в един имейл следната информация:

 

1. Трите си имена.

 

2. Точен адрес по лична карта и адрес за кореспонденция, ако е различен (град/село, област, пощенски код, квартал, улица, номер/блок, вход, етаж, апартамент). Моля, упоменете на кой от адресите да получавате информация от нас.

 

3. Телефон за обратна връзка, за по-сигурно оставете домашен и мобилен телефон.

 

4. Имената на две песни, които ще подготвите за прослушването на живо без музикален съпровод.

 

5. Кратка информация за себе си."

 

Та това съчинение в пет части се праща на адрес peismen кльомба ntv.bg :recourse: И ти желая успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично моето мнение е, че Пей с мен е по-добрият избор. Имам такова усещане.

В Мюзик Айдъл има доста обвързвващ и нелицеприятен договор, какъвто нито аз нито повечето ми познати бихме подписали.

Миналата година някой беше преписал част от него тук във форума - изправиха ми се косите!!!

При Пей с мен няма договорни отношения след края на шоуто. Не мога да кажа дали няма да е поредната Славешка простотия и доколко профилирано ще бъде самото шоу, но все пак ... има една надежда, че няма да е такова разочарование като МА.

За наградата какво да ви кажа? - половин милион не са за изтърване, но едва ли този който пее най-добре ще ги спечели.

Важно е да се разбере как са измислили системата за гласуване. Не вярвам да е много интелигентно. Господи, те едни избори не могат да защитят, та камо ли някакво си шоу. Дори, напротив, със сигурност ще им е по-изгодно да си оставят вратичка.

Ако гласуването е като на МА, 5 смс-са от само 1 номер, то това не спира корупцията. "Другарчетата" на участника Пенчо например, могат да купуват ваучери като луди и да пуууууускат смс-си, колкото им душа сака. Тук въпросът опира до това, кой колко кинти може да затвори. И колкото по-голяма е сумата, която се е отделила за ваучери, толкова по-голям е шансът да се спечели. Може да се получи един вид надцакване, но всичко това няма нищо общо с музиката.

Това е чист хазарт.

Така, че... успех на всички, които се явяват и ... не се отчайвайте, ако не спечелите. Това не означава нищо.

Още веднъж, стискам палци и успех! Поне си изкарайте готино! ;)

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.