Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^^ ?!?!?!?! :rocker: Какво стана? Някакво развитие с участващите?

 

Oтивам аз, представям се сносно добре с Георги Христов - Синева и още 2 парчета, журито остава доволно, не ме избират, а избират 10 човека само заради шоуто и то хора, които си нямат и грам представа от пеене. Така още 3-ма мой познати, които даже се справят доста по-добре от мен. ИЗБИРАТ ВСИЧКИ САМО ЗАРАДИ ШОУТО!! Само това мога да кажа аз ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих документите за "Пей с мен". В общи линии са стандартни. Все още очаквам включване от Айдъла... а документи за "Пей с мен" подадох повече от месец след "Мюзик Айдъл". Не разбирам каква им е организацията, но явно има проблеми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, явно, т'ва е то - Мюзик Айдал, Пей с мен - всичко е бизнес, кинти, талантът на заден план за сметка на шоуто. Майката му май е да ги съчетаваш и двете. Не знам дали сте гледали кастингът на тая девойка Кели Кларксон? Дето нашумя именно от Айдала. Ми тя влезе при комисията и веднага взе да ги плямпа едни, изпя си песните, после кво стана, кво им говори не помня и си размениха местата с единия от членовете на комисията, абе, погрижи се да направи шоу мацката и успя евала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам каква им е организацията, но явно има проблеми...

сигурно проблемите са количествени :thx: в MI се записва страшно много народ, не знам при Пей с мен дали е същото - най-малкото заради краткия срок.

 

XeRo, не се спичай бе човек. естествено, че за шоу ще става дума. не чу ли Филип Киркоров как обясняваше за съчетанието от много качества, които се търсят - всъщност той знае какво говори. а и сравнението с Ала Пугачова не беше случайно: то трябваше да помогне на хората да се почувстват по-добре, когато не са били одобрени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И за Мюзик Идол (1) и за Пей с Мен съм писал софтуер за мениджмънт на записване. :blush: Не знам дали другарчетата от Междинна станция си имат такова :hysterical: Хихихи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не стават недоразумения - писах заедно с още един симпатяга - Ники.

 

А относно шоуто - все още не мога да тразбера тая Илиана, какво търсеше на първия финал на МИ

Редактирано от Termy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих документите за "Пей с мен". В общи линии са стандартни. Все още очаквам включване от Айдъла... а документи за "Пей с мен" подадох повече от месец след "Мюзик Айдъл". Не разбирам каква им е организацията, но явно има проблеми...

Ехори аз получих документи от Пей с мен Нямам идея обаче кои ще са звездите Поп фолка не ми е силната страна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно заради тва не се занимавам вече!Като се бях явила миналата година на MI и им пях джаз стандарти и скъпия Славчо ми каза:"И що точно джаз?!Ти да не мислиш,че ще ходиш в Бродуей?!" :thumbs_up::) Та така..повече не се занимавам с глупости,а работя върху себе си.Видяхме какви избират,какво ги карат да пеят и какво става с тях след това... :)

 

Успех на тези,които ще се явят!Стискам палци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мюзик айдъл не си получих документите, а се записах на място (както и много народ). Записах се почти в крайния срок на Пей с мен и получих документите днеска, тоест в срок от 1 седмица :) другата седмица ще е кастинга на 16-17-18 някъде там, оточнили са точен час в който да се отиде. Сега поне там явно ще се правя на палячо, че да ме вземат (не че не сам) :thumbs_up:)))), та така или иначе ще ме видите в тоалетните на Айдъла, като го дадът от Бургас записа :hysterical:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Като се бях явила миналата година на MI и им пях джаз стандарти и скъпия Славчо ми каза:"И що точно джаз?!Ти да не мислиш,че ще ходиш в Бродуей?!"

Ох направо ме хвана вътрешен гъдел като си представих ситОацията и как въпросният човек те коментира от позицията на знаещия, можещия и имащия вярнаТА преценка.

 

(Много й бях сърдита на noti4ka за несериозността й, ама сега й прощавам...)

 

"И що точно джассс", разбирате ли...

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според теб от каква позиция да я коментира, нали затва все пак стои там човекът?

А от колко време вече ни гледа от телевизорите даже и не помня... :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.