Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

До 01.02.2008г.

 

Аз пък мисля да се запиша за "Пей с мен". Без това вече не влизам във възрастовата граница на Music Idol. Знам ли може да е забавно да се явиш на подобен кастинг?! :thumbs_up:

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много бих искала да се запиша във всички възможни конкурси,пък където ме приемат!Ама съм малка още и тряя да чакам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да пея с Барни Грийнуей и Крис барнс, когато са пресипнали, както и с шефа на Плейбой, 'гато разбере, че гаджето му се боцка с други.

 

Хм, нека да е шоу, ако е за шоуто, нека да е фън, ако не е режисиран. Самата идея как ще се въртят разни тонове пошла реклама, и цялата тая мръсна манипулация е обект на моята перманентна подигравка.

 

Еби им меча, бивши кореспонденти на "Работническо дело", чието мото беше "Пролетарии от всички страни, съединявайте се" сега водят "Стани богат".

 

Е, огледайте се бе, хора...

 

Не бъдете толкова първосигнални и наивни.

Занимават ни с такива простотии, а не е скандал как от ток печелят разни шушумиги, докато хората не могат да си го платят; как в учебника от трети клас по пеене вече има чалга сюжети.

 

Сървайвър ли? Че цял живот това съм го гледал, като се сетя как ме отгледаха родителите ми.

МАЙКА ИМ СЪБОРЕНА НА ИНТЕРНАЦИОНАЛИСТИТЕ-БЕЗРОДНИЦИ-АНТИКАПИТАЛИСТИ, ДЕТО НИ ИНТЕРНАЦИОНАЛИЗИРАХА ПАРИТЕ, ТА СЕГА ЩЕ ИМ ГЛЕДАМЕ МОЗЪКОИЗГЛАЖДАЩИТЕ ТЪПНИ.

И не ми давайте Щатите за пример - тия там половината в Средните щати са братовчеди.

Ние сме европейци.

 

Или поне това беше идеята, знам ли?....

 

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз смятам да се запиша и на двете... опитът при прослушвания се придобива само с такива,така че :thumbs_up: А за избора аз лично съм много предубедена,но да видим с какво впечатление ще остана.... дано добро..

ПС Мерси за инфото за "пей с мен: тъкмо се чудех как се записва човек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, който ще се явява на кастинга в София получи ли вече документите си за участие в "Мюзик Айдъл"? Спомням си, че миналата година Ели ги чака доста дълго време...

Редактирано от Mandalay
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И аз ги чаках дълго миналата година, получих ги и не се явих :)

 

За 2-рото издание още никакви сигнали под формата на пощенска пратка с документи няма. Нищо фатално. Не знам дори коя е датата на кастинга в Сф ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно защо няма тема за новите "talent show"-та в България. Но на мен ми е любопитно дали има хора от форума, които са се навили и ще участват. Ако има, не се крийте, а кажете, за да ви стискам палци. :hysterical:

 

Всеки, който има интерес, нека сподели мнението си по темата. Може да е интересна дискусия.

Е,аз се записах за участие в "Пей с мен".Не съм се занимавала професионално с пеене,затова ще съм благодарна на съвети от ваша страна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И аз ги чаках дълго миналата година, получих ги и не се явих :)

 

За 2-рото издание още никакви сигнали под формата на пощенска пратка с документи няма. Нищо фатално. Не знам дори коя е датата на кастинга в Сф :D

 

И аз не съм получил все още документите, а кастинга в Бургас идва скоро :) много странна работа, и други мой приятели и те не са получили. На моменти почвам да се зачудвам дали си заслужава да се иди :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не ги получих,то даже май кастинга в София мина.

 

Ти луд ли си, кастинга в София е на последно място Фефруари месец е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Пей с мен" трябва да е на поредния "разлай кучетата" проект на Слави?

Не съм запознат.

 

Беше ми любопитно всяко 1-во предаване от типа:

- Music Idol

- Big Brother

- Танцувай/пей с мен

- Star Academy

- Survivor

- Острова на изкушението

и т.н.

 

Толкова комерсиално са направени този тип предавания, че губя интерес да гледам 2-рите, 3-тите и т.н. части!

За първи път взлизам в този форум. Всъщност за първи път взлизам в някакъв форум! :punk_guitar: Голям съм индианец :) Току що се записах в Пей с мен. На майтап. Не знам какво ще стане, но парите са си пари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.