Jump to content
Българският форум за музиканти

Impulse


VladoM

Recommended Posts

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Знам , че винаги ще се намери някой който да плюе, и това не ме учудва , защото е характернa черта на повечето българи. Все пак се радвам , че повечето хора си спомнят предимно хубавите моменти... :P

Редактирано от VladoM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.katehizis.com/direct.php?nid=6020

 

Владо,що си траеш? :)

 

Ето и директен линк към интервюто с Илия Кънчев:

 

http://www.katehizis.com/publications/inte...iya_kunchev.php :)

 

П.П. Всичката публикувана информация е взета от сайта www.katehizis.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да довърша въпроса за Пърпъл. Всички по стари музиканти знаят,че по онова време концертните турнета , работа в чужбина, и всички договори постъпваха в <Имресарска Дирекция>. От там се водеха преговори, постъпваха и подписваха договори, и издаваха международни паспорти. Всички преговори за турнетата ни в чужбина и анагажиментите ни зад граница , се извършваха от тази дирекция. Затова въпроса е излишен, и който иска нека да се обърне към тях за подробна информация. Ние тогава бяхме на щат към Концертна Дирекция и нямахме право да водим самосиндикални преговори. Този въпрос лично аз повече няма да го коментирам. А относно интервюто на Илия всичко е много точно и изчерпателно, и се надявам това което е запланувано да се сбъдне!

Редактирано от VladoM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Много интересна статия и много нови неща научих.

Всъщност Илия споменава, че е отбелязал само музиканти , които са допринесли с нещо за групата -

И да отбележа - умишлено в това интервю не споменавам стотиците ни участия и призови места в телевизионни и радио класации, не съм споменал и имената на музиканти, които са минали през групата за кратко време и не са допринесли с нищо за нея, освен присъствието си.

За мен е много страно, че пропуска вторият китарист от "Гладиатора" - Мирослав.

Може би защото, мой съкварталец ходеше на уроци при него и ми беше говорил много за него,

и същият той ме запозна с Миро на концерта в ШЗО, аз тогава и станах фен на бандата и после си взех албума. ( и винаги съм мислел, че и Миро е важна фигура за историята на Импулс)

Е, преди това бях слушал, парчета с Наско Гергиев, като бас и певец, не че бяха лоши,

но Гладиатора си е тавата. "Желязната тояга" ще е я чуя с удоволствие.

А за албум с Димитър Кърнев дори не бях чувал....

Не знаех, че и Николо и Кузман са били също китаристи в бандата.

Което е обяснимо - слушам метъл от 83-та, и обръщах внимание само на западни банди.

Едва към края на соца - почнаха да се чуват някакви метъл банди из София, а и реално започнах да се интересувам от китарата през 88 -ма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта Vbox7.com качих 7 видеоклипа на Импулс,които ми бяха предоставени от Илия Кънчев. Освен резачките "Всекидневие" и "Гладиатор"ртам може да намерите още и "Закъсняло ехо","Среднощна музика","Писна ми"/от по-новия период/,"Неизживени неща" и "Ако ти си отидеш за миг".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
Pi6e Vlado:

Благодаря на всички верни фенове, и аз много се зарадвах като Илия и Емо ми изпратиха от Щатите линка за клиповете. За сега наистина няма от къде да се купи CD и DVD, но за в бъдеще може би ще се издаде. Може би предстоят и някои други изненади, но за сега е още рано да се говори...

 

Г.Енчев:

И аз благодаря на верните ни фенове и много се надявам да се видим на бъдещите ни концерти.

 

П.П.

Здрасти, Братле, обади ми се като имаш време, и си прекарай нет вкъщи, да можем да държим връзка по често. :P Хехе

 

Писането на кирилица е задължително!!!

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

МАЛЕЕЕЕ, за пръв път чувам Импулс и супер много ме накефихааа !!! :hooray::rocker: :rocker:

Тия пичове заслужават световна слава !!! Къртещ класически хеви метъл !!! :hysterical: :hysterical: :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.