Jump to content
Българският форум за музиканти

Impulse


VladoM

Recommended Posts

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:) Благодаря!!! Суперррррррр! ФЕН СЪМ ОТ МАЛЪК! Само една плоча слушахме у един приятел на този албум!!!

Има ли начин да го купим на ЦД?

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Благодаря!!! Суперррррррр! ФЕН СЪМ ОТ МАЛЪК! Само една плоча слушахме у един приятел на този албум!!!

Има ли начин да го купим на ЦД?

Имам някои работи на CD , благодарение на Mark Avrelii ,ако те интерисуват ше ти дам.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Благодаря!!! Суперррррррр! ФЕН СЪМ ОТ МАЛЪК! Само една плоча слушахме у един приятел на този албум!!!

Има ли начин да го купим на ЦД?

Имам някои работи на CD , благодарение на Mark Avrelii ,ако те интерисуват ше ти дам.

Благодаря! Точно албума "Гладиатор" ако има някакъв начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ Още един фен на Импулс ! :)

 

Бързо, с вкус на МЕТАЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ :):slap::slap:

 

Гладиатора - тавата, седи - точно зад монитора ми :slap:

 

Владо , ти си басиста на група, веднъж сме си говорили с теб, след ваш концерт в ШЗО- Плевен.

С Миро се виждах преди няколко години в една репетиционна, беше се прибрал от Дания.

А какво става с този бесен китарист - ямболията, последното, което съм чувал, е че е в САЩ- и си джемва с Марти Фрийдман?

И трябва, все пак да обявите публично, че "Борба за любов" е парче на Рейсър Х с бг текст - на тавата пише Илия Кънчев и Евтим Евтимов(да -той е написал бг текста) - с което не съм съгласен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ Още един фен на Импулс ! :icon_shithappens:

 

Бързо, с вкус на МЕТАЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ :hysterical::rocker::(

 

Гладиатора - тавата, седи - точно зад монитора ми :D

 

Владо , ти си басиста на група, веднъж сме си говорили с теб, след ваш концерт в ШЗО- Плевен.

С Миро се виждах преди няколко години в една репетиционна, беше се прибрал от Дания.

А какво става с този бесен китарист - ямболията, последното, което съм чувал, е че е в САЩ- и си джемва с Марти Фрийдман?

И трябва, все пак да обявите публично, че "Борба за любов" е парче на Рейсър Х с бг текст - на тавата пише Илия Кънчев и Евтим Евтимов(да -той е написал бг текста) - с което не съм съгласен ;)

Жоро е "бесния китарист", последното ми инфо е, че беше в Чехия, с една група Титаник. А за въпросното парче ' Борба за любов" Жоро го даде като идея, а останалите заедно сме мислили някой от подложките, засе4ките...така, 4е не ми се вярва да е на Рейстър X, мoже да се е повлиял от някой неволно...Ако го имаш това парче /оригинала/ прати ми го да го чуя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето доказателството -

Racer X - album - Second Heat - (the first song ) - Sacrifice !

 

това е едно клипче на някакви пичове които свирят интрото на Секрифайс - Борба за любов.

 

Просто не знам как сте ги мислили заедно подложките и засечките, тъй като върви и със сола и с

мелодия на пеене едно към едно.

 

Авторството е или на Пол Жилбърт или на Брюс ( Bruce Bouillet )

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Нелкича (Нелко Коларов) когато точно се присъедини към "Импулс" ? Щото не го виждам на клипа ...

Нелко е бил в по-предните албуми, а тези парчета са от последния албум < Гладиатор>.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето доказателството -

Racer X - album - Second Heat - (the first song ) - Sacrifice !

 

това е едно клипче на някакви пичове които свирят интрото на Секрифайс - Борба за любов.

 

Просто не знам как сте ги мислили заедно подложките и засечките, тъй като върви и със сола и с

мелодия на пеене едно към едно.

 

Авторството е или на Пол Жилбърт или на Брюс ( Bruce Bouillet )

Еми май си прав, но може би само за интрото, можеш ли да ми изпратиш цялото парче, мейла ми е vladiwind@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте и аз съм фен на метълския период - плочата ми е една от любимите в колекцията, ма не се излагайте - парчето на Рейсър екс е някъде по старите ми дискове - ако успея да го открия, получавате го веднага.

Вече го бях писал това в една тема - "Крадени песни" - не обяснявайте, че е случайно,защото сте се опитали да постигнете и звученето на оригинала, не само музиката, с всички брейкове на барабаните и т.н.

;)

 

Едит:

за сега открих само табът - ето, сравни - http://www.racerxband.com/tabs.htm - някъде из страницата е (това е оригиналният сайт на групата) :)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко ...taka li e? - a taka. , пратих парчето на Владо, човека ми писа, че са работили само засечки.

И сам остана учуден, просто не е знаел.

Явно, Жоро е могъл да го извади едно към едно и не е казал, на останалите, че е парче на Рейсър Екс.

После пък Илия Кънчев се е написал за автор...

Останалите момчета от бандата не са виновни.

Тавата е страхотна, минали са 20 години, а за съжаление българският метъл, не е направил кой знае какво, за толкова много години след тях. ( да има малко готини неща за 20 години)

Единственият проблем е, че както тази песен, така и "След 10 години" на ФСБ - не са обявявани за кавъри с български текст.

 

Аз съм си харесал едно парче на Джейн Ъдикшън, и си го свирим чат пат на репетиции с български текст.

Като и ако, излезнем на сцена с него - като го познаете - ето аз съм си казал публично.

(и ще го обявяваме като кавър)

Пък дали изобщо ще го запишем - надали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.