Jump to content
Българският форум за музиканти

Метъл с Esp


Recommended Posts

Взех да пробвам ЕСПто на един приятел и като ме напъна...излезе едно олдскул трашок хеви аки. Обмислям и някви вокали- врескали.

http://media.putfile.com/ESP-81

Редактирано от DYLGIQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече,това звучи много брутално.

Освен ESPто какво друго използваш като gear?

Супер брутално,много як саунд.Евала: :hysterical::lol::surprise::metalist:

Редактирано от KKertev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарите са записани със стария ми В-амп 2. Басът минава през къстъм лампов преамп на Евтим Джерекаров. Барабанките са любимите ми пристрастяващи тупани и всички семпли от тях, в които има думичката метъл. Цялата работа е съвсем набързо скалъпена, но щом ви харесва, мога да поработя над идеята за парче. Макар че точно такъв хеви метъл вече отдавна никой не свири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар че точно такъв хеви метъл вече отдавна никой не свири.

:hysterical: НЕ съм съгласен.Както и да е.

От Вампа, после къде в PCто или в Кубе?

Редактирано от KKertev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добро :thumbs_up:

Макар че точно такъв хеви метъл вече отдавна никой не свири.

 

И аз не съм съгласен.Обмислям след 2-3 годинки да направя банда , която да свири точно олд скуул неща :greenangel::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чейна - ЕСП МХ-50 със сток адаптерите -най- гадните на ЕСП - В-амп2 (меса глава симулацията)- кубасе 3 и толкоз. След това Изотоп озон в разумни дози.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука ми идва малко приглушен и с повечко баси, но това е по-скоро въпрос на допълнителна обработка. Иначе за музиката, идеите и изпълнението 6+!!! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен в олд скуула има много повече красота и бруталити,плюс сантименалности и други подобни прелести :hysterical:

на парчока едни уместни вокали няма да му дойдат никък зле!(тип Хейдфилд или Беладона :icon_shithappens: по вкус)

бе големи оределения ръся днес ..сефте..

 

а,и плюс малко по чуваеми барабани.

 

п.с. Вампа и той душа носи,стига да знаеш от де да го емнеш най вероятно..евала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето си е яката трашариика :recourse:

Изкефи ме определено.

 

:recourse:

А мога ли да те попитам дали си имал някакъв проблем досега

с ЕСП- то и по специално с флоида му, щото съм намислил и аз

да си взема едно MH-100, но ме е страх да нямам някакъви

проблеми с флоида специално, щото един приятел си има бая проблеми

с флоида на един Айбънец от горе-долу същата цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви харесва парчока, но на мен наистина ми звучи остаряло, а такава беше и идеята ми като хванах китарката, щото знаете кои герои от близкото минало свирят с тая марка.

@давид наков -ЕСП то седя в мен 2 седмици и флойда не мръдна! Само веднъж съм вдигал малко целия строй, предполагам беше паднала от температурните разлики. Много се бях наточил и аз на едно МН-100, докараха ми го в магазина на Динакорд, и останах потресен от ужасната изработка. Това ЕСП на френда го купувахме заедно от същото място и е префектна китарка. Аз обаче исках уж малко по високия клас - е много беше зле. Не знам от смените в завода ли е, пиян китаец в петък ли го беше правил, но прагчетата на МН-100 то задираха, имаше чеп във фингърборда, от флойда висяха непочистени при отливането "конци", абе ужас. Не го взех, чакам друга бройка. Докато при МН-50 на френда няма такива неща, абе все едно са правени в различни страни. Така че внимавай, явно трябва и късмет, за да попаднеш на хубава бройка. Но за тия пари е много добра оферта, качеството на материалите не е лошо(между другото МН-50 тежи повече от МН-100, а уж са от еднакво дърво). Бих си купил такава китара, стига да ми хареса конкретната бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братче, много много ми пасна парчето.Утре ще се разпея от горе му като Чък Били.....ма сигурно ще се получи нещо коренно различно.Ако може да ми го пуснеш на мейла,че като го дръпнах от Пътфайла качеството е кофти.

yakiya@abv.bg :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.