Jump to content
Българският форум за музиканти

Distortion


Drack

Recommended Posts

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз като купувах преди около 2 месеца го взех за 140 S-Amp 2.0 by Nikifena.

А иначе малко по по темата - не си купувай нищо, в такова смешно комбо няма да ти хареса никой ефект. По-добре го смени с някое 12". ИМХО. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София съм.Споко.Аз съм с Метал Зона и Дет метъла си го взех за 2-ри,но не можаха да си паснат с втората ми китара.Има много дълъг дисторжиран звук,а аз търся по-къс и напомпан и освен за 2-3 проби,не съм свирил с него хич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диджитека - Диеф метал , направо обръща ада. Доволно малко количество шум за толкова силен дист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, виж, ако наистина смениш Кубето на изгоден бартер или препродадеш (да нямаш загуба от далаверата имам предвид), си вземи това:

 

http://www.bossus.com/index.asp?pg=1&tmp=3

 

100 - 100 лв. и нещо е нов (може да потърсиш и на старо) тука от форума.

 

Best wishes!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом нямаш претенции и щом аматьор - това незначи че нещо качествено би дошло зле ама ...

 

 

....пуууффф ми behringer ultra metal би те задоволил май

 

а и за 50 лв си го бива.......

А случайно някой да може да ме насочи, от къде мога да си го поръчам? Не съм от София... затова..

Иначе видях в един онлайн магазин Ultra Distortion на Behringer, но UM100 ми звучи по-добре..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакъв линк.. Разглеждах някакви сайтове, но не го намерих, а и казах, че не съм от София, така че ако е някой магазин, е явно не е в моя град :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Глей как те подхващам отдалече.... :thumbs_up:

..още не съм решил дали да го давам.

 

 

Бе за кво ти е глей къв е гаден :hysterical: с тея гадни червени букви на тоя черен фон препоръчвам ти да се отървеш от него ххахахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, виж, ако наистина смениш Кубето на изгоден бартер или препродадеш (да нямаш загуба от далаверата имам предвид), си вземи това:

 

http://www.bossus.com/index.asp?pg=1&tmp=3

 

100 - 100 лв. и нещо е нов (може да потърсиш и на старо) тука от форума.

 

Best wishes!!!

Имам го този дисторшън и определено е много добър,но тован не е дист за метъл.Това е по-скоро рокаджийски дисторшън и с дист ма мах и включено турбо криви доста,но самия характер на звука не е металски/или поне според моите разбирания за метълски звук/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей аз даже не разбрах от къде си!

кажи поне от къде си,и горе-доло какъв стил метъл ти се ще да свириш с него.

то така не иначе не става.

сподели за твоите предпочитания към стил и може да получиш по-точни предложения за дисторшън. :hysterical:

аз лично свиря главно PANTERA-Dimebag но не мога да се доближа дори малко към неговия саунд със моя LINE 6 2.0 за което най-много ме е яд! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да ви разочаровам, но Behringer правят кофти дистери - семплите на сайта им сами говорят за това ...

По-добрия вариант е да се съберат повече пари и да се купи нещо свястно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.